Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'i Kimin Gözünden Takip Etmek İsterdiniz?

Roger ve Rayleigh'nin maceralarını görmek isterdim. Zoro'nun eğitimini, Robin'in devrimcilerle neler yaptığını, Dragon'u ve Kuma'nın shichibukai olması ve ardından yaşadıkları, Vegapunk (inşallah arcı olur), Shanks ve Mihawk'ın gelişimi... Belki ilerde kısa kısa değinirler bunlara...

aklıma gelenler

Beyazsakal
Şahin Göz
Sakazuki
Sengoku

ama aralarında en çok sakazuki'yi merak ediyorum.Oda'nın çocukluk resimlerini çizdiği bir resim vardı.O resimde gözlemlediğim sakazukinin baya zorlu bir çocukluk geçirdiğiydi.Noldu o dönemde , gençliğinde naptı , nasıl marine'yi seçti vs baya merek ettiğim karakter :gamyon:

Kizaru veyahut vegapunk çok eğlenceli ve garip deneyimler olurdu kizarunun o kibirli oluşuna ve hafif bir salaklığı olmasına bayılıyorum onun dışında whitebeard eğlenceli olabilirdi sonuçta big mom veya kaidou gibi güçlü bir grup kurmak yerine kendine aile toplaması falan çok hoş olurdu ya da garpın basamakları çıkışını görmekde çok ayrı bir deneyim olurdu dragonda çok hoş olabilirdi başkaldırının doğuşunu ve dünyadaki en tehlikeli en çok aranan insan olmanın nasıl bir şey olduğunu anlardım

Luffy ile zıt biri olmalı ki benzer şeyleri izlemeyeyim. Im falan da sıkıcı olurdu muhtemelen. Aklıma Rocks D. Xebec geliyor. Kötü, karizmatik ve D.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık