Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'i Kimin Gözünden Takip Etmek İsterdiniz?

Tüm yorumları okumadım ama okuduğum kadarıyla bu söylediğim kişi(ler) yazmıyor

Ben gizli tarihi bilen birinin gözünden görmek isterdim dünya hükümetinde olan birinden

Roronoa Zoro

Akainu, Buggy ve Sanji`nin gözünden görmek isterdim koca seriyi.Ayrıca sıradan bir Marine askerinin gözünden görmek isterdim, güçleri olmadan hayata kalmayı çalışmasını ve dostları öldüğü zaman o çaresiz kalan adamın hayata tutunma çabasını.

Roronoa Zoro

Akainu, Buggy ve Sanji`nin gözünden görmek isterdim koca seriyi.Ayrıca sıradan bir Marine askerinin gözünden görmek isterdim, güçleri olmadan hayata kalmayı çalışmasını ve dostları öldüğü zaman o çaresiz kalan adamın hayata tutunma çabasını.
Sadist pislik :D

Akainu, Sengoku, Dragon vb. sıkntı adamları yazmışsınız ama eğer bunların gözünden izlesek komedi tarzının ortadan kalkacağını unutmayın Garp diyenlerden biriyim bende adam manyak bi kere komedi açısından Luffy den bile daha komik bi adam bile olabilir BENCE tabii ki

baran

başta roger ve rayleig gelir bence süper olur grand line ı ilk fetheden tayfa korsan kral ve animenin kökünü oluşturan adamlar...garp ın savaşları efsane herkezle çarpışmış bi efsane o süper olurdu ... sonra shanks ve mihawk olabilir ... devrimci dragon olabilir... her süpernovanın ayrı bi müthiş hikayesi vardır bilemedim şimdi :) roger ve ray-san diyorum :D

Sirius

Shanks, Dragon, Roger gözünden görmek isterdim çünkü diğerleri hakkında az çok bişi biliyoruz tamam bilmediklerimizde var ama bu 3 lü bence çok önemli.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık