Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'e Başlayayım mı Diyen Kişiye Ne Dersiniz?

One Piece'ye başlanır mı?

• Kullanılan toplam oy
    306
Gereksiz bölümleri çıkarıp daha sade ve kaliteli bir animasyon serisi haline getirirlerse öneririm. Yoksa șu hali ile önersen adam bölüm sayısından korkup bașlamaz zaten.
Ben One Piece'i çok sevdn bir insan olarak animesini kimseye tavsiye etmem. Şu haliyle zaman israfı. Z kuşağı tembel ya falan demeye de gerek yok. Bizim zamanımızda 500 bölüm falandı anime. Çok iyi bir seri olabilir ama 300 saati gömecek kadar da değil.

Onun yerine insanlara mangasını öneriyorum ben. Aslında mangası o kadar da uzun sürmüyor. Animeye kıyasla en azından.

Neyse başlıktaki soruya gelirsek, cevabı daha önce vermiştim. Karşıdaki insanın profiline göre biraz değişir diye tekrarlayım basitçe.

Ben One Piece'i çok sevdn bir insan olarak animesini kimseye tavsiye etmem. Şu haliyle zaman israfı. Z kuşağı tembel ya falan demeye de gerek yok. Bizim zamanımızda 500 bölüm falandı anime. Çok iyi bir seri olabilir ama 300 saati gömecek kadar da değil.

Onun yerine insanlara mangasını öneriyorum ben. Aslında mangası o kadar da uzun sürmüyor. Animeye kıyasla en azından.

Neyse başlıktaki soruya gelirsek, cevabı daha önce vermiştim. Karşıdaki insanın profiline göre biraz değişir diye tekrarlayım basitçe.
Animenin verdiği duyguyu manga veremez. ID'ye kadar olan kısım kesinlikle animeden izlenmeli. Karakterlerin sesleri ve tepkileri yalayıp yutulduktan onca epik, duygusal, komedi ana şahit olduktan sonra mangaya geçilmeli. 1000 küsür bölüm manga okumayı kafasına koymuş insan 400 küsür anime bölümü de izler.

Animenin verdiği duyguyu manga veremez. ID'ye kadar olan kısım kesinlikle animeden izlenmeli. Karakterlerin sesleri ve tepkileri yalayıp yutulduktan onca epik, duygusal, komedi ana şahit olduktan sonra mangaya geçilmeli. 1000 küsür bölüm manga okumayı kafasına koymuş insan 400 küsür anime bölümü de izler.
Hatırlarsan 1 sene önce bir arkadaşo başlattım ama mangadan demiştim. Sen de bu çocuktan nefret mi ediyorsun demiştin.

İşte o arkadaşım şuan güncelde. En son bölüme çok iyi Wano en iyi arclardan birisi diyor.

Sadece 1 kişiye mahsus olsa bile deney başarılı oldu :ehe:

Hatırlarsan 1 sene önce bir arkadaşo başlattım ama mangadan demiştim. Sen de bu çocuktan nefret mi ediyorsun demiştin.

İşte o arkadaşım şuan güncelde. En son bölüme çok iyi Wano en iyi arclardan birisi diyor.

Sadece 1 kişiye mahsus olsa bile deney başarılı oldu :ehe:
Çocuğun ayarlarıyla oynamışsın tabi Wano beğenecek. Çok doğru demişim anasını satayım

Tavsiye ederim tabiki. Şuanda forumdaki çoğu kişi bu seriyi en az 2-3 yıldır takip ediyor adamların bu serideki karakterler için binbir türlü isteği doğmuştur olmayıncada sövmeleri normal ama halen seri çok iyi pek bir değişiklik yok.

Şuan manga süper bile olsa insanlara önerdiğinde 1000 mi diyor.Hiç başlamamış birisine sırf popüler kültür eksik kalmasın diye başla derim.

Hemen başla cano, sağlam bölüm birikti 140 bölüm falan kaldı bitmesine beraber okuyalım artık

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık