Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'e Başlayayım mı Diyen Kişiye Ne Dersiniz?

One Piece'ye başlanır mı?

• Kullanılan toplam oy
    306
Kesinlikle öneririm One Piece in bana yansıttığı duygu ve atmosferi başka anime dizi veya film yansıtmadı bazı sahnelerde araya giren müzikler tüylerimi diken diken ediyor hala.Ah keşke Rogerın seslendirmeni ölmeseydi bir de muhteşem olacaktı ama işte kader…

Önerirdim fakat fazla umutlanmamasını tavsiye ederdim. Toriko mangasının daha iyi olduğunu, aksiyon ve mantık sınırlarını abartılı şekilde aşmayan nadir seridir deyip oraya yönlendirirdim.

Yorumlara korkarak baktım önermiş miyim diye de neyse ki önermemişim. Eski ben kesinlikle önerirdi çünkü :)

Neyse dürüstçe cevap verecek olursam bizim gibi çok kafa yormayacak biriyse izle derim. Seriyi fazla didiklemeden eğlenmeye bakarsa çok eğlenceli seri. Forumlarda yapılan tartışmalarla hataları çok fark ediyoruz. Kendi kendine takip edenler daha çok beğenir.

Hemen başla hiç düşünme… uzun ama çok efsane bir seri… hiçbir zaman bozmuyor… her zaman üstüne koyarak ilerliyor… hele hele bir arc var… Wano arc’ı… oraya gelince coşacaksın…

Başlayan herkesin seriye bi anlam yüklemesine gerek yok, böyle bakınca 1000 chapter da o kadar çok değil. Her gün tuvalette 2 chapter okusan 2 seneye bitiyo işte

Forum olmasaydı OP okumaktan gram zevk almazdım. Diğer mangalara göre daha az sevdiğim bir seri ve muhabbet edecek kimse olmazsa okunacak gibi de değil. Maksat anlık eğlenmek ve kimseyle seri hakkında muhabbet edilemeyecekse önermem. Ciddi ciddi, Gumball, Sürekli Dizi, Looney Tunes daha fazla anlık keyifler verir; yok işin içinde sohbet etmek de varsa o zaman öneririm.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık