Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'e Başlayayım mı Diyen Kişiye Ne Dersiniz?

One Piece'ye başlanır mı?

• Kullanılan toplam oy
    306
Kesinlikle başla derim.

Ancak ilk 522 bölümü izle sonra mangaya geç filler bölümleri izleme derim. Yani 450 bölüm falan. Sonra Manga.

20-30 bölüm izleyip beğenmeyen birinin sonra beğenme ihtimali epey az. 100. bölüme gelip de "ehh işte" diyen adam da devam etmesin bence.

Üye silindi 1004

Sade Vatandaş: Yubashiri-sama sence One Piece’e başlamalı mıyım?

Yubashiri-sama: Click click bummmm başlama. Ne bileyim git spora başla... Ya da çizim kursuna falan git. En olmadı Tinder kur telefon. Bi yabancı dil falan öğren. One Piece okusan ne olacak? Mümkünse manga anime salla bunları. Hayat kısa şizofren bir Japon için değmez aslanım.

Yalan yok ben zevk alamadığım birşeyi başkasına tavsiye edemeyeceğim.Sırf hikayede merak ettiğim bir kaç konu var onlar için takip ediyorum yılların verdiği bir alışkanlık gibi. Seriyi hiç takip etmemiş birisi bana one piece i bir kelime ile anlat dese aklıma ilk gelen kelime break(ara) ,adam der o nedemek neden ara kelimesi geldi aklına ilk,vereceğim cevap bu aslında bir seri değil mangaka ara veriyor bazen sayı çıkıyor... Tabi adam derse ki ben illa başlayacağım bu seriye , ozaman bir panelde anlatılacak olayın 15 sayfada çizilmesine bazen tek tük çıkan sayılarla aylar yıllar geçirmeye hazır ol derim.Yılların hatrına geçmişteki güzel anıları hatırlatıyor diye takip ediyorum zaten 5 yılı kalmış adamın hızına bakılırsa olayların durağan ve yavaşlığına bakılırsa herşey bir anda olup bitecektir.

Mf'u izleyip bırakması kaidesiyle şiddetle tavsiye ederim. One Piece'in MF öncesinin tadını alabildiğim tek bir fiction yok şu ana kadar.

Üye silindi 5781

Ben önermem bütün uzun soluklu mangalar bana hayal kırıklığı yaşattı ve One piecedede bunun değişeceğini sanmıyorum. Çok az manganın sonu beni tatmin etti ne yazıkki sonu kötü biten bir yolculuk boşa yapılmıştır.
Sonu kötü derken reis?
Luffy'nin ölmesi gibi mi?
Ben nedense en büyük serilerin ana karakterlerinin öldüğünü gözlemledim hep.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık