Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'e Başlayayım mı Diyen Kişiye Ne Dersiniz?

One Piece'ye başlanır mı?

• Kullanılan toplam oy
    306
Çok geç kalmışsın derim.Bazı serilere geç başladığımı sonradan farkettim örneğin db daha yeni izliyorum.Animesi içinse ilk 500 bölümü izledikten sonra geri kalanı izlemeye gerek olmadığını söylerim.
ulan nankörler one piece in bittikten sonraki hafta perşembe gunu aliskanliktan spo bekleyeceksiniz ama o gün one piece in bittigini hatirlayip uzuleceksiniz.
Ben tum arkadaslarima oneririm her zaman. Izlemeyen de cok bolum var diyip izlemiyo iki kufrediyorum sonra belge cikartiyorum onune , bak millet mal mi bu kadar bolum izlemis diye..Sonra izlemeye basliyo.
Ben bu kadar bolum kendisini izlettiren baska seri gormedim hayatim boyunca.
Uzun bir maraton diyip onermiyor olabilirsiniz ama kalitesine laf atarsaniz uyeliginizi sildirin la , kendinizle celismis oluyosunuz
Bknh yada black clover en iyi ihtimalle f.tail okuyacaklar.3 büyükler bittiği ve hunter da hiatus olduğu için kuru ekmeğe talim edecekler kısacası.

Üye silindi 5781

Kalitesine neden laf etmeyelim? Evet, zamanında güzel duygular yaşattı. Bir battle shonen olarak en başarılısı ve belki hala en iyisi. Bu kalitesinin düştüğü gerçeğini değiştirmez. Şu serinin en güzel kısımlarında takip edip, şu anki çıkan bölümlere hem de yapılan tartışmalara bakıp hala aynı kalitede diyen çok az kişi çıkar. İnsanların o duyguları bilip, şu anki kalitesine laf atması ne çelişki olur ne de nankörlük. Kendi adıma One Piece'in bitmesiyle ilgili üzüleceğim tek şey berbat bir şekilde bitmesi olur. Umarım iyi bir şekilde biter de güzelce anabiliriz bu seriyi. Bide nostaljik etkisi yüzünden Op, Naruto ve Bleach'in çıktığı zamanları bir özleme olur o kadar.

Neyse konuya dönecek olursam manga kültürüne ilgiliyse, yeni yeni girmeye başlamışsa önerebilirim. Hiçbir alakası yoksa, uzaksa asla önermem.
Bu yorumların tek sebebi seriden eski vibe'ı almamamız. Vibe dedim çünkü bu duruma uyan tek kelime bu.Artık maceradan maceraya koşan garip garip adalara adım atan bi tayfa yok.Önümüzdeki neredeyse her şey belli , oden Fb'sinde az kudurmadık burda.Kudurmamızın sebebi , o 967. bölümün son sayfası adeta bizi kendimize getirdi.Bu seriyi neden izlediğimizi hatırlattı.
Tam da o mangada One Piece'in kalitesine laf atan yoktu , çünkü bize ,özellikle son sayfa ,o 900 bölümlük maceranın ana sebebini hatırlattı.
Oysa biz Oden FB'sinden önce tilki fbsi izleyen bireyler olarak serinin ne kadar boktan bi hale geldiğini konuşuyorduk.
Ama naaptı , adam tek bir mangayla eski havaya döndürdü , Going Merry'yi hatırlattı , güverteyi hatırlattı , Loguetown'daki idam sehpasını hatırlattı , kısacası One Piece'in temellerini hatırlattı.

One Piece şu an da kaliteli bir seridir.Sadece eski ortamı özlüyoruz , kaliteyi değil.

ulan nankörler one piece in bittikten sonraki hafta perşembe gunu aliskanliktan spo bekleyeceksiniz ama o gün one piece in bittigini hatirlayip uzuleceksiniz.
Ben tum arkadaslarima oneririm her zaman. Izlemeyen de cok bolum var diyip izlemiyo iki kufrediyorum sonra belge cikartiyorum onune , bak millet mal mi bu kadar bolum izlemis diye..Sonra izlemeye basliyo.
Ben bu kadar bolum kendisini izlettiren baska seri gormedim hayatim boyunca.
Uzun bir maraton diyip onermiyor olabilirsiniz ama kalitesine laf atarsaniz uyeliginizi sildirin la , kendinizle celismis oluyosunuz
Krdşm herkes senin gibi one piece üzerinden video yapıp paraları götürmüyor !

Bundan tam 15 sene önce Almanya da yaşayan Timur adındaki arkadaşım sürekli başlamam için ısrar ediyordu. En sonunda ısrarlarına dayanamayıp bir bakayım dedim. Tabii o dönemler anime nin a sından haberim yok. Başlamam ile 8 ay içerisinde güncele geldim. O gün bu gündür düzenimi ona göre kurduğum bu animeyi tavsiye edip başlattığım bir sürü insan oldu. Eğer beni başlamam konusunda zorlamasaydı şu an da hayatımda zevk aldığım en büyük şeylerden birine sahip olmayacaktım. Ve ben insanlara bu zevkten mahrum kalmamaları için tavisye etmekten çekinmiyorum. Ne kadar çok kişinin hayatına dokunursa benim için o kadar iyidir xd

OP benim için gelmiş geçmiş en iyi seridir. Bir noktada inanılmaz sıçsa ve gözümde değeri düşse bile o ana kadar olan kısmı sahiplenir gene överim bu bende değişmez. Ama önerip önermemenin kaliteyle pek alakası yok beyler bu çap meselesidir ilgi alaka meselesidir. Her insan böyle uzun soluklu serilere başlayıp bitirecek kıvamda olmuyor. Bakacaksın mesela karşındaki insana, 1 saatlik dizilere uzun diye ağlayan 25 bölümlük animelerin uzun sürdüğünü falan düşünen bir tipse sevsen olmaz o insandan zorlamanın alemi yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık