Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece'de Hiç Bug Yok mu?

Gemiyi çeken ors işte:p köp götrekleme diye boşa demedik:O
Aynen. Sıkıldığında sırtüstü takılıyordur. :flaugh::flaugh::flaugh: Ayrıca One Piece'in en büyük bugu "Hasır Şapka" dır. Onca kafa, savaş gördükten sonra hala sağlam. Ayrıca Nami Ace' in yaşam kağıdını şapkaya dikmişti. Sonra kağıt yavaştan yanarak bitmeye başladı. Hasır olan bir şapka nasıl tutuşmadı arkadaş ? :alkis::alkis::alkis: Uranüs ya da One Piece hasır şapka çıksa şaşırmam. :flaugh::flaugh::flaugh:

Aynen. Sıkıldığında sırtüstü takılıyordur. :flaugh::flaugh::flaugh: Ayrıca One Piece'in en büyük bugu "Hasır Şapka" dır. Onca kafa, savaş gördükten sonra hala sağlam. Ayrıca Nami Ace' in yaşam kağıdını şapkaya dikmişti. Sonra kağıt yavaştan yanarak bitmeye başladı. Hasır olan bir şapka nasıl tutuşmadı arkadaş ? :alkis::alkis::alkis: Uranüs ya da One Piece hasır şapka çıksa şaşırmam. :flaugh::flaugh::flaugh:
Üzüntüden, endişeden kalbin yanarken bedenin yanıp kül oluyor mu? Cık cık.

Üzüntüden, endişeden kalbin yanarken bedenin yanıp kül oluyor mu? Cık cık.
Aslında teknik olarak evet. :flaugh: :flaugh::flaugh: Stres insana hipofizin ön lobundan ACTH salgılatır. ACTH ise böbrek üstü bezlerinden steroid yapılı hormonlar salgılatır. Bu hormonlar ise vucüda enerji sağlamak için vucüdu glikojenolize götüren süreçleri tetikler. Glikojenolize giderken vucüddan protein ve yağ yıkılır. Net sonuçta vücud dokularından enerji eldesi gerçekleşir. Doğada hiçbir dönüşüm %100 verimle gerçekleşmediği gibi ATP üretilirken harcanan enerjinin büyük bir kısmına ısıya dönüşür. Yani yanarız, ısıda açığa çıkar. :ehe::ehe::ehe::ehe: ( Tamamen espri amaçlı yazdım hocam :flaugh::flaugh::flaugh:)

Aslında teknik olarak evet. :flaugh: :flaugh::flaugh: Stres insana hipofizin ön lobundan ACTH salgılatır. ACTH ise böbrek üstü bezlerinden steroid yapılı hormonlar salgılatır. Bu hormonlar ise vucüda enerji sağlamak için vucüdu glikojenolize götüren süreçleri tetikler. Glikojenolize giderken vucüddan protein ve yağ yıkılır. Net sonuçta vücud dokularından enerji eldesi gerçekleşir. Doğada hiçbir dönüşüm %100 verimle gerçekleşmediği gibi ATP üretilirken harcanan enerjinin büyük bir kısmına ısıya dönüşür. Yani yanarız, ısıda açığa çıkar. :ehe::ehe::ehe::ehe: ( Tamamen espri amaçlı yazdım hocam :flaugh::flaugh::flaugh:)
Yardırmışsın. :sapkali:

1- Koca Marineford savaşında onlarca korsan ve denizci buzun üstünde savaştı uzun bir süre. 1 kişinin mi ayağı kaymaz be?

2- Jaya'da Luffy'ler fırlatan akıntının yerini tam olarak tespit edebilmek için, tüm gece Güney Kuşu aramışlardır. Kuş bulunduğunda kullanımı 3 dakika olarak gerçekleşmiştir. Bu sürede kuşa bakılmadı bile. Hadi bu neyse dahası, Karasakal, bizim çocukları nasıl buldu? Fırlatan akıntının ne olduğunu bilmiyor, deniz çekilip, hava karardığında anlam veremiyor. Gel gör ki, Jaya'nın hangi bölümünde olduklarını, dahası fırlatan akıntının tam olduğu noktayı ve Luffy'leri buluyor. Tüm bunları, Luffy'nin gökyüzü adasına gideceğini bilerek yapıyor. Bu adam ya müthiş zeki yada, D.'nin şansını sonuna kadar kullanıyor.

Conis'in babasının ölmemesi, Pell'in ölmemesi, genel olarak hiçbir bombanın kimseyi öldhuürmemesi.
Düşündümde Ohara katliamı hariç bomba ya da topla ölen hatırlamıyorum. ( Sadece Hiluluk' un ebedi saadete kavuştuğu esnada kendisine silahları doğrultmuşlardı fakat animede patlama olmuştu -mangayı hatırlamıyorum- Fakat adam zaten mantardan gitmişti usta. :üzgünüm: ) Hakkaten One Piece' in bugu bomba ve patlamalar. :respect::respect::respect:

Belki meyve kullanicisini fiziksel olarak çok düsurdugu icin olabilir
Elbette genel yargı da o şekilde düşünüyor. Seride şuana kadar saf haki üstadı olup, kairoseki ile yüz yüze gelen karakter gösterilmedi. Ona sinir oluyorum. Roger'ın kendi sırasından vazgeçmiş, çağı başlatma düşünceleri ve normal olarak gözüken kelepçeleri vardı. Shanks, Mihawk, Garp, Zoro, Rayleigh bu tip adamların, kairoseki ile olayını görmek istiyorum. Ve tabi bu olurken, ölmeye hazır değil, yaşamaya istekli olmaları gerekiyor. O zaman deniztaşı kelepçenin, haki üzerindeki etkisini daha fazla anlarız.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık