Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece SBS Cilt 71

Bence uzatılacak pek birşey yok.Oda Zoro busoshokuda daha uzman demişse Luffy'e göre busoshoku'da daha iyidir.Sanji ise kenbunshoku'da Zoro ve Luffy'e göre daha iyidir.Busoshoku koka'ya falan bağlamak ne kadar doğru bilinmez ancak Zoro busoshokuda Luffy'den daha iyiymiş.

Luffy'e öğrettiğini nerden biliyorsun ? Adam yaptımı WB yaptımı Garp yaptımı böyle tuhaf bi cevap verip üstü çıkıyon bide.
Koka Odanın 2Y sonrası ürettiği bir şey illa Databookla falan açıklamasımı lazım. Garpın bir dövüşünü görürsek koka yapacağına inanıyorum.

Bence uzatılacak pek birşey yok.Oda Zoro busoshokuda daha uzman demişse Luffy'e göre busoshoku'da daha iyidir.Sanji kenbunshoku'da Zoro ve Luffy'e göre daha iyidir.Busoshoku koka'ya falan bağlamak ne kadar doğru bilinmez ancak Zoro busoshokuda Luffy'den daha iyiymiş.

Sadece iyi oldukları Hakileri yazmış bu bundan iyi dememiş adam.

Luffy'e öğrettiğini nerden biliyorsun ? Adam yaptımı WB yaptımı Garp yaptımı böyle tuhaf bi cevap verip üstü çıkıyon bide.
Wb'nin herhangi bir zırhlanmaya ihtiyacı vardı da ben mi görmedim :D Adamın meyvesi zaten imba üstüne Garp'ı 1 kere yumruk atarken gördük tartışmaya katmanın manası ne? Üstüne saçma bir şekilde savunursan zeytin yağı su misali ne kadar su dökersen dök olayın farkı yok.

Edit: Koka'yı Luffy kendi keşfetti Chinjo (ismi bu muydu neyse) ve Vergo Luffy'den öğrendi pardon ben kaçırdım.

Wb'nin herhangi bir zırhlanmaya ihtiyacı vardı da ben mi görmedim :D Adamın meyvesi zaten imba üstüne Garp'ı 1 kere yumruk atarken gördük tartışmaya katmanın manası ne? Üstüne saçma bir şekilde şeyler savunursan zeytin yağı su misali ne kadar su dökersen dök olayın farkı yok.
Savunduğun mantık yersiz, Koka'nın zırh hakisi için üst yada alt versiyon olduğunun kesin bi garantisi yok.
Seride gösterilen en güçlü 4 yada 5 karekter Koka yapmadılar savaşlarında.
Tabi işine geliyorsa koka üst versiyondur işine gelmiyorsa bi tekniktir normal.

Savunduğun mantık yersiz, Koka'nın zırh hakisi için üst yada alt versiyon olduğunun kesin bi garantisi yok.
Seride gösterilen en güçlü 4 yada 5 karekter Koka yapmadılar savaşlarında.
Tabi işine geliyorsa koka üst versiyondur işine gelmiyorsa bi tekniktir normal.
Hayır diyorum ki koka b. haki'nin yoğunlaştırılmış hali ve Zoro'da bunu görmedik. Arkadaş diyor ya bana sahne gösterin ben de gösteriyorum Zoro'nun yaptığı ufak bir kesik bu kadar önemliyse hiçbir şekilde hakisi üstünde Luffy kadar sahipliğini görmedik. Kalkıp bana diyorsun ki onun altı üstü değil. Ben de onu savunmuyorum zaten diyorum ki normal b. haki kullanırken daha dikkat isteyen bir hareket ve Zoro şu an kullanıyor gibi görünmüyor. Üstüne 2 k. hakili insanın kapışması bu kadar belli oluyorken ki bunların birbirine vuruşları b. haki belli olduğu gibi, bu muhabbet üstüne böyle bir söylem komik değil mi?

Hayır diyorum ki koka b. haki'nin yoğunlaştırılmış hali ve Zoro'da bunu görmedik. Arkadaş diyor ya bana sahne gösterin ben de gösteriyorum Zoro'nun yaptığı ufak bir kesik bu kadar önemliyse hiçbir şekilde hakisi üstünde Luffy kadar sahipliğini görmedik. Kalkıp bana diyorsun ki onun altı üstü değil. Ben de onu savunmuyorum zaten diyorum ki normal b. haki kullanırken daha dikkat isteyen bir hareket ve Zoro şu an kullanıyor gibi görünmüyor. Üstüne 2 k. hakili insanın kapışması bu kadar belli oluyorken ki bunların birbirine vuruşları b. haki belli olduğu gibi, bu muhabbet üstüne böyle bir söylem komik değil mi?
Ferit koka yapanlar koka yapamayanlardan zırh hakisi olarak gelişmiştir gibi bi anlam çıkardım yorumundan buyüzden yazdım.
Koka yapmak bi tekniktir yada gerçekten zırh hakisinin gelişmişidir ama tam olarak net bi durum yok ortada bu yüzden kesin konuşmamak lazım.

Oda bu haki türleri için kıyaslama yapmışsa adamın sözü üzerine söz söylüyoruz :)
Kıyaslama yapmamışsada zaten ortada bu şundan, öteki berikinden, falanca hakide iyidir yada kötüdürü tespit edemeyiz.

Ferit koka yapanlar koka yapamayanlardan zırh hakisi olarak gelişmiştir gibi bi anlam çıkardım yorumundan buyüzden yazdım.
Koka yapmak bi tekniktir yada gerçekten zırh hakisinin gelişmişidir ama tam olarak net bi durum yok ortada bu yüzden kesin konuşmamak lazım.

Oda bu haki türleri için kıyaslama yapmışsa adamın sözü üzerine söz söylüyoruz :)
Kıyaslama yapmamışsada zaten ortada bu şundan, öteki berikinden, falanca hakide iyidir yada kötüdürü tespit edemeyiz.
Bana desen ki ben Zoro'nun Busoshoku kullanma pontasiyeli Luffy'den fazladır diye düşünüyorum ses etmem. Ama kalkıp dersen Zoro daha iyi kullanıyor siz görmüyorsunuz adam kesik attı Luffy hiç kesik attı mı diye o zaman bu tartışmanın ne kadar komik olduğunu tartışmadan geçemem. Bu zamana kadar Luffy'nin hakiye ne kadar hakim olduğu gösterildiği halde bunları demek ve sanki kanıtmış gibi göstermek lütfen yapmayın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık