Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] One Piece Odyssey (RPG)

Ya bu japonlar orijinal oyun yaparken oyun dünyasının ilahı gibi oluyorlar ama iş anime oyunu yapmaya gelince 60 65 puandan iyi oyun yapamıyorlar. Düzgünce kendi orijinal karakterimizi yaptığımız ciddi ciddi büyük bir haritada one piece rpgsi yapsalar tüm dünya ağzından salyalar akarak oynar ama ortaya bunlar çıkıyor

Oyunu 2 saat civarı oynadım. İlk başlarda esneye esneye ilerledim ama şimdi biraz zevkli. Tabii türü sevene. Zaten oyun sıkılmamaz için otomatik şeyler eklemiş. İlk bir adaya gönderiyorlar oyunu öğrenek diye. Sonrası sürpriz... Oynamaya devam. 😋 Merak ettiğiniz bir şey varsa sorabilirisiniz.

One Piece'e bir moba oyunu güzel giderdi. Üstten gösterecek, korsan bayrağını rakibin sahasına dikeceksin falan.

Güzel oyun olurdu. Belki yaparlar. :)

Ya bu japonlar orijinal oyun yaparken oyun dünyasının ilahı gibi oluyorlar ama iş anime oyunu yapmaya gelince 60 65 puandan iyi oyun yapamıyorlar. Düzgünce kendi orijinal karakterimizi yaptığımız ciddi ciddi büyük bir haritada one piece rpgsi yapsalar tüm dünya ağzından salyalar akarak oynar ama ortaya bunlar çıkıyor
Sıra tabanlı mmorpg yapsalar on numara olur. Dofus gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık