Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] One Piece Odyssey (RPG)

Yayıncı Bandai Namco ve geliştirici ILCA, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve PC (Steam) için yeni bir One Piece RPG projesi olan One Piece Odyssey'i duyurdu. Oyun, 2022'de çıkış yapacak.

One Piece Odyssey, One Piece hayranlarına benzersiz bir macera sunacak. Macera unsurlarının yanı sıra rol yapma öğelerini de bünyesinde barındıracak. Oyun üzerinde uzun yıllardır çalışılıyor ve tam bir One Piece deneyimini oyunculara sunmaya hazırlanıyor.

One Piece'in yazarı Eiichiro Oda tarafından oluşturulan yeni karakterleri ve canavar tasarımlarını içeren bu yepyeni RPG deneyimi, Dark Souls ve Tales of serisine özel besteleriyle ön plana çıkan Motoi Sakuraba'nın müziklerini de içeriyor.

Kaynak:Bölümsonucanavarı

SUMMERGAMEFEST YENİ FRAGMAN 09.06.2022

Fragman videosu

Yapımcı Röportajı:

Oyunun Resmi Websitesi:

Son düzenleme:
Genel olarak anime oyunlarını pek beğenmiyorum ya.Stempede ile 3 boyuta daha fazla yaklaştırma çabasına girmişlerdi ve pek başarılı bulmamıştım.Ana karakterlerin yüz modellemelerinden tutun da diğer nesne ve karakterlerin modellemeleri bile tam istenilen seviyede yapamıyorlar.

Genel olarak anime oyunlarını pek beğenmiyorum ya.Stempede ile 3 boyuta daha fazla yaklaştırma çabasına girmişlerdi ve pek başarılı bulmamıştım.Ana karakterlerin yüz modellemelerinden tutun da diğer nesne ve karakterlerin modellemeleri bile tam istenilen seviyede yapamıyorlar.
Aynen yüz modellemesi sanki balon üzerine kaş göz çizmişler gibi oluyor. Anime tarzı çizim ya da gerçekçi bir modelleme yapmaları çok daha güzel durur bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık