Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece "magazine"

Ha onu kastediyorsan bilmiyorum. Şöyle bir durum var. Oda'nın açıklamasının bir kısmı geçmiş bir kısmı şimdiki zaman. Kaido en güçlü yaratık diyor mesela yaratıkmış diyebilirdi.
Benim tartıştığım kısım bunlar aslında. Zaten Kaido sonradan aldıysa tartışılacak bir nokta yok ortada. Onun dışında Kaido zaten ünvanı WB öldükten sonra alıyorsa, @Raiden arkadaşımızın savunduğu gibi Oda'nın sırf WB'nin Kaido'dan da daha güçlü olduğunu belirtme amaçlı ''En güçlü Korsan'' yazmasına da gerek yok.:D

Bu anlamda neden ''En güçlü Korsan'' denilmiş.:D Düzeltme amaçlı olabilir.

Benim tartıştığım kısım bunlar aslında. Zaten Kaido sonradan aldıysa tartışılacak bir nokta yok ortada. Onun dışında Kaido zaten ünvanı WB öldükten sonra alıyorsa, @Raiden arkadaşımızın savunduğu gibi Oda'nın sırf WB'nin Kaido'dan da daha güçlü olduğunu belirtme amaçlı ''En güçlü Korsan'' yazmasına da gerek yok.:D

Bu anlamda neden ''En güçlü Korsan'' denilmiş.:D Düzeltme amaçlı olabilir.
Şimdi Roger ölmüş geriye kalanlar arasında WB'ye en güçlü korsan demiş Oda. Gayet normal bir durum. Shiki de artık senin çağın diyordu zaten.

O da Luffy'nin meziyeti işte. Koca götlüler koşamıyorsa Luffy'nin suçu ne? :artiz:
Belki Reis iyi kaçıyordur, hakkını yeme koca dutlülerin :bilmem:

Şimdi Roger ölmüş geriye kalanlar arasında WB'ye en güçlü korsan demiş Oda. Gayet normal bir durum. Shiki de artık senin çağın diyordu zaten.
Roger'in zamanı diye bir zaman yok muymuş yani ? Hikaye mi çıktı Roger'in zamanı, çeviri çok çerçeve nereye istersen o tarafa uzuyor o_O

Belki Reis iyi kaçıyordur, hakkını yeme koca dutlülerin :bilmem:

Roger'in zamanı diye bir zaman yok muymuş yani ? Hikaye mi çıktı Roger'in zamanı, çeviri çok çerçeve nereye istersen o tarafa uzuyor o_O
Yanlış okumuşum :/
Roger, WB, Shiki, BM eski çağ, Shanks, Kaido yeni çağ imparatorları.
Ama şöyle bir durum çıkıyor ortaya. Roger varken WB'ye en güçlü korsan demesi çok mantıklı değil. O yüzden sonradan almış olma ihtimali var.
Adam gibi açıklamıyor ki Oda :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık