Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece "magazine"

Saçma oluyor Mustafa. Sen WB'nin Kaido'dan daha güçlü olduğunu anlatabilmek için anlamca daha küçük kapsamı olan ünvanı mı kullanıyorsun? Ayrıca bunun sonucunda Kaido'nun ünvanı da çelişki yaşıyor.
Yoo hiç de saçma değil. En güçlü korsan diyerek çatlak sesleri tamamen susturmuş mangaka. Wb varken Kaido gitsin kumda oynasın demiş açık bir şekilde.

Olmaz olur mu şimdi gelecek arc ama o dünyaanın en güçlüsü kaçması normal yeah diyenler olacak sürüyle:p.
Helal olsun büyük sırrı çözdün harbi helal olsun.

Senin gibi çevirilerin ardına düşmüş bir adam gelip burda böyle söylüyor. Geçen gittin kendi hakkında bile sırf geliştirme amaçlı çeviri yaptım diyen adamın çevirisini buraya atıp bir sürü daha tartışmaya yol açtın. Şimdi gelmiş burda serinin tüm dinamiklerini etkileyen bir çeviri hakkında böyle bir şey yazıyorsun. Helal olsun sana.

:alkis:

@Raiden

Arkadaş saçma işte.:D Kaido bir canlı ve korsan. WB'de bir canlı ve korsan. Hadi diyelim WB'ye en güçlü korsan diyerek WB'nin Kaido'dan güçlü olduğunu anlatmak istemişsin. Eee arkadaş Kaido'ya da en güçlü canlı diyerek WB'den güçlü olduğunu söylemişsindir derim sana. Ne yani WB canlı değil mi? :S Tartıştığım tek şey aslında ünvanların çelişki yaratıyor olması karakterlerin isimleri değil.

Helal olsun büyük sırrı çözdün harbi helal olsun.

Senin gibi çevirilerin ardına düşmüş bir adam gelip burda böyle söylüyor. Geçen gittin kendi hakkında bile sırf geliştirme amaçlı çeviri yaptım diyen adamın çevirisini buraya atıp bir sürü daha tartışmaya yol açtın. Şimdi gelmiş burda serinin tüm dinamiklerini etkileyen bir çeviri hakkında böyle bir şey yazıyorsun. Helal olsun sana.

:alkis:

@Raiden

Arkadaş saçma işte.:D Kaido bir canlı ve korsan. WB'de bir canlı ve korsan. Hadi diyelim WB'ye en güçlü korsan diyerek WB'nin Kaido'dan güçlü olduğunu anlatmak istemişsin. Eee arkadaş Kaido'ya da en güçlü canlı diyerek WB'den güçlü olduğunu söylemişsindir derim sana. Ne yani WB canlı değil mi? :S Tartıştığım tek şey aslında ünvanların çelişki yaratıyor olması karakterlerin isimleri değil.
@Raiden Reis beni arkada bırak sen kaç sen korsanlar kralı olacaksın :hhh: Hasan'a bu işi anlatamayız :oleyo2:

Yahu WB zirvedeyken Kaido yoktu işte :/ Yonko değildi. O zamanlar Shiki, BM falan vardı.
İkisinin unvanının aynı zamanlarda alındığını da sanmıyorum.

@Alpamis
Wb varken Kaido en güçlü yaratık olamıyor işte. Wb nalları dikince o unvanı veriyor mangaka. Neyini anlamadın la daha? :D

@RedTeroR
Bana destek olurken bile arada laf soktun ya büyüksün cidden de. :sapkali:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık