Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece "magazine"

Yaw sanki böcek bile öldürmeyen masum bi kadını rehin almiş gibi yorumlar var korsan dediğin zafer yolunda her türlü pisliği yapmalı arkandayım luffy. ?

Üye silindi 5781

@Alpamis Madem sen bu ace romanındaki ace aleyhine yaşanmış olayları kabul ediyorsun. Bu luffy açıklamasını da kabul edersen sevinirim.
Sonuçta ODA'nın asistanı. Oda ile calismis birisi , Oda ile sohbet etmis birisi. Senin sohbetin var miydi Oda ile xd

Kata reisin Luffy'yi bıraktığı mı kesinleşti hayırdır? :D
Luffy'nin Katakuri'yi yenemeyeceğini bildiği ve bu nedenle kazanabilmek için, içinde "korkaklık" kelimesinin olmadığı korsanlık camiasından bir korsana yakışır şekilde bir takım şeyler yaptığı ki zaten kendisinin de bir kahraman olmadığı belirtildi.

O dediğin yakında gelir yani.

tartışma için teşekkürler, keyifle okudum. yeni bilgiler geldiğinde mümkünse etiketleyin de tartışmanın başını kaçırmayalım. tü allah belanı versin lütfü, korsan kral olacaksın ama adam olamayacaksın adam!

@Alpamis Madem sen bu ace romanındaki ace aleyhine yaşanmış olayları kabul ediyorsun. Bu luffy açıklamasını da kabul edersen sevinirim.
Sonuçta ODA'nın asistanı. Oda ile calismis birisi , Oda ile sohbet etmis birisi. Senin sohbetin var miydi Oda ile xd
Ben bilgi göremedim yorum gördüm. Benim okuduğum Manga'daki yorumum biraz daha farklı. Ace'in ki salt bilgi. Çakmak gazına yanıyor işte.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık