Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece "magazine"

Olay orada Katakuri için dövüş kazanmak değil ki. Katakuri için zaten dövüşü kazandı dersin. Önemli olan kendinden güçsüz birine karşı bir şekilde o zamana kadar hayatta kalıp sonrasında onu aşacak şekilde gelişimini sağlayarak onu yenmek. O yüzden Luffy için başta Katakuri'den güçsüzdü zaten diyoruz. Katakuri'nin ilk roundlarda kazanacak olması bunu destekliyor sadece. Bu da Katakuri'nin hakkını vermektir.
Bak hala Luffy tarafından düşünüyorsun.Diğer taraftan bakmayı dene bir.Adam g4e yenilmemiş, süre sınırını geçirtmiş ve hakisini bitirtmiş.Luffy'yi kendi çabalarıyla soktuğu durumun sonucunu alamadı kardeşi orda Luffy ile karşılaştı diye.Mevzu güçlü güçsüz olayı değil yani.Luffy zaten güç olarak bu adama hiçbir zaman üstün gelmedi.Denk olarak bile kapışsın diye de Oda'nın bir kırmızı halı sermediği kaldı.

Üye silindi 5781

Nasıl yok la Ace Romanı bekleyen gelsin göreceğiz diyen adamlar şimdi ha Oda yazmıyormuş gibi bir şey söylemiştiler. Çok ironikti.:D
Çizen Oda değil. İlk romanını özetini izledim ikincisini de sipariş ettim.
canon olup olmadığı kesin değil ama birçok kişi canon olduğunu söylüyor.Hikaye gidişatı öyledir(canondur) ama aradaki küçük bağlantıların ve olayların hepsi kesin değildir diye düşünüyorum.Sonuçta çizen de yorumlayarak çiziyor romanı.Mesela çakmak gazı çok saçma.

Bak hala Luffy tarafından düşünüyorsun.Diğer taraftan bakmayı dene bir.Adam g4e yenilmemiş, süre sınırını geçirtmiş ve hakisini bitirtmiş.Luffy'yi kendi çabalarıyla soktuğu durumun sonucunu alamadı kardeşi orda Luffy ile karşılaştı diye.Mevzu güçlü güçsüz olayı değil yani.Luffy zaten güç olarak bu adama hiçbir zaman üstün gelmedi.Denk olarak bile kapışsın diye de Oda'nın bir kırmızı halı sermediği kaldı.
Benim anlattığım farklı sen farklı çalıyorsun.:D

Valla filler veya değil şunu da demek lazım. Biri gider sağ kolu diye gözüne Zoro'yu kestirir diğeri gider seks partisine gidecekmiş gibi giyinen entel dantel bir tipe yamar kendini. Aradaki kalite farkı çok şey anlatıyor

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık