Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece "magazine"

Reenkarnasyon banada sacma geliyor ama dediklerine katiliyorum roger ile baglantili kim varsa luffyde rogeri gördü.Buggy ve garp hariç:D belkide reenkarne degilde d iradesinin yuklendigi kisilere has özelliktir tipki avatardaki gibi birseyler olabilir
Saçma gelebilir o seride böyle olmasını istemediğiniz için.Daha şimdi aratırken kitabı çıktı karşıma ikisini bağlantılı anlatan.

Elbette bunu açıklamayacak.Açıklarsa siz gibi milyonlarca kişi okumayı bırakabilir.Ancak arkaplanda tema olarak alt-metinde vermeye devam edecek.Belki sorulduğunda inkar bile edecek ama böyle çizmeye devam edecek.Bütün ünlü serilerde var zaten.Naruto,Bleach,Fma hepsi bunu işliyor temelinde.Çünkü dünyada ipleri ellerinde tutanların benimsetmeye sevdirmeye çalıştıkları akım bu dinlere de sokmayı başardılar.

Kesik atacağına kelle alsın daha iyi. Vallaha bak. Kaido Zoro tarafından minik bir çizik aldı diyelim tamam mı; sonrasında ne olursa olsun, kim Kaido'ya nasıl vurmuş olursa olsun bunlar: ''Zoro Kaido'yu çizmese Kaido düşmezdi. Yüzde yirmiye düşürdü Kaido'yu Zoro.'' diyecekler ve yıllarca bu goygoya devam edecekler. Bunun yerine direkt son darbeyi Zoro vursun daha iyi.
Yok yahu bu arc kaido düşerse beni keisnlikle tatmin etmez ve aşırı saçma bulurum.Luffy bile tek yemiş oncesinde kid ittifaki dagilmis buyuk ihtimalle kidde tek yemiş gucu kuvveti zirvede olan kaido wanoda tüm süpernovalar toplansin yinede düşmemesi gereken bir adam konumundayken zoro veya baska bir nova kaidoyu indirememeli.Yine gidipte karasakal denen belescide gelmesin artik iyice biktirdi cunku.Bu arc wanodan kovulmali ve hayalini kurdugu o büyük savaş için başka bir senaryo ile uzaklaştirilmasi taraftariyim ben.Rocks olayi olsun mumkunse oraya baglansin kaido ve big mom olayi

Wanolu’nun, Wanolu övmesi mi? Peh peh adam için neyin ne anlamda denildiği belli :D

Orochi’yi bence Momo alır en güzeli o hahaha :D

Yav sen Law’ı geç Zoro ile aynı mertebede mi o yancı? Zoro bu serinin 2. Adamı lütfen ama :D Luffy yine şovunu yapar ama tarih tekerrür edecek ya işte son şeyi Zoro yapar. Bir de o kadar adam alamaz Zoro yahu herkes İhtimelleri yazdı kimse üst üste hepsini alacak demedi :D
Roger'ın yaptıklarını küçümseme modu açılmış... Zamanla bu adamın geldiği seviyeyi herkes daha da net bir gözle öğrenecek. Reyli olayı bunun ön gösterimiydi.:D

Kaç bölümdür Zoro-Orochi altyapısı yapılırken, hala Momo falan diyip üzüyorsun beni.:( Momo bu adamı alamaz ayrıca. Güçlü olmasa bile (yine de güçlü çıkma ihtimali kapalı değil), o kadar da değil yani.

Sana mangadan örnek sunuyoruz, beğendiremiyoruz.:D Yancı diyerek olay mı kapatılır Bushido...

Valla bilemem. Zamanında o kadar ihtimali yazarken düşünecektiniz. Zoro kimi alırsa alsın, ''dalga'' geçilecek bir konu mutlaka olacak.:oleyo:

Roger'ın yaptıklarını küçümseme modu açılmış... Zamanla bu adamın geldiği seviyeyi herkes daha da net bir gözle öğrenecek. Reyli olayı bunun ön gösterimiydi.:D

Kaç bölümdür Zoro-Orochi altyapısı yapılırken, hala Momo falan diyip üzüyorsun beni.:(

Sana mangadan örnek sunuyoruz, beğendiremiyoruz.:D Yancı diyerek olay mı kapatılır Bushido...

Valla bilemem. Zamanında o kadar ihtimali yazarken düşünecektiniz. Zoro kimi alırsa alsın, ''dalga'' geçilecek bir konu mutlaka olacak.:oleyo:
Roger’ı kim küçümsüyor yahu adam Kk bi şey demedik ama Ryuma ondan aşağı diyemez kimse hatta üste bile olabilir çok sağlam şeyler duyduk. Herif herkesi korkutmuş adam adammm :D

Ona bakarsan Kid ve Orochi’nin de alt yapısı var artık. :D

Ben de manga dan sunuyorum işte; ejderha kesme olayı-Ryuma-Zoro daha ne olsun? :D

Dur bir Jack’i alsın da bizim yeşil sonra güzelce forumu yıkarız hahaha :D

Roger’ı kim küçümsüyor yahu adam Kk bi şey demedik ama Ryuma ondan aşağı diyemez kimse hatta üste bile olabilir çok sağlam şeyler duyduk. Herif herkesi korkutmuş adam adammm :D

Ona bakarsan Kid ve Orochi’nin de alt yapısı var artık. :D

Ben de manga dan sunuyorum işte; ejderha kesme olayı-Ryuma-Zoro daha ne olsun? :D

Dur bir Jack’i alsın da bizim yeşil sonra güzelce forumu yıkarız hahaha :D
Luffy hariç bu seride Roger'dan üstte çıkacak kimse yok. Luffy bile çıkmadan seri bitebilir. Ryuma falan mangada olduğu gibi hikaye yani.:D

Kid'in öfkesi zaten esas kişiye yani Kaido. Bu saatten sonra attan inip eşeğe binmez. Ula bir de Zoro çok öfkelendi, Orochi'yi bu sefer halleder diye ortalığı ayağa kaldırıyordunuz. Şimdi ise Zoro, Orochi'yi dövsün diye biz sizi ikna etmeye çalışır olduk. Bazen sizi anlaması da imkansıza yakın oluyor.:D

Orochi de ejder, Queen de ejder, King de ejder, Kaido da ejder....

Valla o Jack meselesi şu anlık yattı. Daha dur, önümüzdeki bölümlerde bu Kyoshiro olayı sonlanmazsa 941-942-943-944'ün acısını çıkartıcam ben. :D O zamanları hatırlarsın.;):oleyo:

Arkadaşlar, magazine'de kastedilen kişi mantıken Orochi olamaz. Bir kere Orochi ejderha değil, yılan.
https://onepiece.fandom.com/wiki/Hebi_Hebi_no_Mi,_Model:_Yamata_no_Orochi

Bunu da geçersek; eğer Zoro, Ryuma'nın yaptığını yapacaksa, bunu Kaido üzerinden yapmak zorunda. Çünkü Kaido'nun indirilmesinde payı olmayan birisi, Kaido indirildikten sonra çok da hatırlanmaz. Kaido'yu indiren(ler) hatırlanır. Orochi kim? Şu an neredeyse tüm Wano, Orochi'nin korkak bir sahtekar olduğunu biliyor. Kendi adamları bile. Ancak Kaido'nun korumasında olduğu için kimse bir şey yapmaya cesaret edemiyor. Orochi bile bunun farkında. Cp 0 ile konuşmasına bakabilirsiniz.

Zaten geçen çıkan magazine sayısında açıkça Kaido'ya bir yönlendirme vardı. Ryuma-Kaido-Zoro(+Hasır Şapka Korsanları,) üçgeni net bir şekilde kuruldu. Bunu ben uydurmuyorum. Magazine buna yönlendiriyor. Herkes de biliyor bunu. Bunun fanlıkla falan alakası yok. Geri kalan Ryuma'nın kılıcı vs. muhabbetlerine girmiyorum bile.

O yüzden bize gaza geldiğimizi falan söylemeyin boşuna. Buna açıkça yönlendiren bir magazine var. Manga da, bu kadar açıktan olmasa da bu yönlendirmeyi destekleyecek şeyler sunuyor. Bu saatten sonra Zoro ile Kaido'nun bir münasebeti olmazsa bu Oda'nın ayıbıdır. Okuyucuyla dalga geçmesidir. Başka bir şey değil. Şu magazine konusunda yazdıklarım subjektif değil yani.

Orochi yılan olarak geçiyor yanlış hatırlamıyorsam.

Bu arada King ile Queen nasıl ejder oluyor? Luffy'nin ejder olmadığına emin miyiz? :oleyo2:
Orochi'nin yılan diye geçtiğini biliyorum da insanların o şekilde sınıflama yapacağı konusunda şüpheliyim.:oleyo:

King'in meyvesi ejderha değil mi? Queen'i arada kaynatmışım bu arada. O, ejderha diye aklımda kalmış. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık