Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece "magazine"

Kid meyvesi ile zenbon sakura falan yapsa kılıç ustası mı olacak? Bence anlamsız tartışma.
Yani çıkara çıkara ''Elinde kılıç olan, kılıç ustasıdır.'' anlamını mı çıkardın?:oops:

Anlamsız dediğin olayı biz zamanında bunlara çok anlattık da, yine başarılı olamamıştık. Şimdi bazı şeyler bizim dediğimiz noktaya gelince geçmişin acısını çıkartıyoruz işte.:oleyo2:

Varsın olsun sonuçta bir kılıç ustası ile düello atıp rakip olmamış kılıç ustası olarak geçmiyor adam nihahahah :D
Nasıl yendik ama?:oleyo: Bir de biz misafirdik. Kılıç fanını kendi konusunda yenmiş gibi olduk. Normalde kılıç sizin uzmanlık alanınızdı. Meğersem öncelikle OP'a göre kılıç/kılıç ustalığı neymiş, onu anlatmak gerekiyormuş.:hhh:

Neyse hemen ciddileşeyim, bu bizim için sıradan bir galibiyetti. Daha kazanacağımız çok galibiyetler var.:oleyo:

Bak o konuda da çok acele ediyorsun, gel sözümü dinle. Sonra yine alıntılarım seni, bu sefer hemen bırakmam ama.:a:
Zamanın da biz de çok kazandık hele o Ryuma olayı ah ah eskilere gittim bak şimdi :D

Yok Zoro ve Kaido olayına güveniyorum o yüzden ya herro ya merro diyorum :D

Zamanın da biz de çok kazandık hele o Ryuma olayı ah ah eskilere gittim bak şimdi :D

Yok Zoro ve Kaido olayına güveniyorum o yüzden ya herro ya merro diyorum :D
Ryuma olayında ne kazandınız ki? :D Ahaha şu ''böyle tanıtılan başla bir karakter yok'' meselesini demiyorsun umarım.

Wano'da ejder olarak sadece Kaido mu var? Benim gördüğüm Zoro'nun Orochi'yi keseceği yönünde. Mangada Kaido'ya yönelik daha adam akıllı bir bağlantı bile geçmemişken, kaç bölümdür Orochi durumunun alt yapısı yapılıyor. :D

Zoro anca orochiyi keser onu korumaya falan kalkip zoroya meydan okuyan olursa onlarlada savasir.Ama kaido deyince luffynin yenip yenmeyecegi dusunulurse hatta sadece luffy degil tum super novalari toplasan yine yenemez gibi duruyorken zoro kaido keser demek hayaldir

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık