Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Live-Action TV Serisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konuda hep cast konuşuldu sanırım serinin ilk sezonunda 10 bölümde hikayeyi nasıl işleyebilirler bunlar konuşulmuyor :/
Zamanında konuştuk bunları ama serinin güzel alacağına dair pek umut olmayınca fazla konuşan olmadı. : ))

Alabasta'ya kadar gelebileceklerini ve en az Usopp'un tayfaya katılmasına kadar olan yere kadar gelmeleri gerektiğini düşünüyorum ben.

Zamanında konuştuk bunları ama serinin güzel alacağına dair pek umut olmayınca fazla konuşan olmadı. : ))

Alabasta'ya kadar gelebileceklerini ve en az Usopp'un tayfaya katılmasına kadar olan yere kadar gelmeleri gerektiğini düşünüyorum ben.
Ben öyle düşünmüyorum daha önceden yazmıştım. Yine yazayım :D

Bütün tayfa üyeleri girmiş şekilde başlamaları lazım seriye. Her bölüm bir karaktere odaklanarak Karakterlerin tayfaya nasıl girdiklerinin flashbacklerini izlemeliyiz.
İlk sezon senaristlerin kendileri bir arc tasarlamalı ve o arc’ işlenirken dövüşler yapılırken diğer yandan karakter flashbackleri yapılmalı bu flashbacklerle karakterlerin tayfaya nasıl girdiklerini görmemiz lazım. İlk sezon sonunda da bütün karakterlerin Luffy’e olan bağlılıklarının temelini görmüş ve senaristlerin yazdığı arc’ın aksiyonunu izleyip sezonu kapatırız. Bunların 10 bölüme falan sığdırılması zor olduğunu biliyorum ama daha iyi bir yol göremiyorum .

Ben öyle düşünmüyorum daha önceden yazmıştım. Yine yazayım :D

Bütün tayfa üyeleri girmiş şekilde başlamaları lazım seriye. Her bölüm bir karaktere odaklanarak Karakterlerin tayfaya nasıl girdiklerinin flashbacklerini izlemeliyiz.
İlk sezon senaristlerin kendileri bir arc tasarlamalı ve o arc’ işlenirken dövüşler yapılırken diğer yandan karakter flashbackleri yapılmalı bu flashbacklerle karakterlerin tayfaya nasıl girdiklerini görmemiz lazım. İlk sezon sonunda da bütün karakterlerin Luffy’e olan bağlılıklarının temelini görmüş ve senaristlerin yazdığı arc’ın aksiyonunu izleyip sezonu kapatırız. Bunların 10 bölüme falan sığdırılması zor olduğunu biliyorum ama daha iyi bir yol göremiyorum .
Güzel bir kurgu olabilir. Sığdırmakta sorun yaşayacaklarını da sanmıyorum. Ancak Netflix'de az tutan bir serinin devamı bile genelde geliyor. Oda da senaristler arasında olacağı için biraz temkinli davranır diye düşünüyorum. Pek ihtimal vermesek de dizi tutarsa 4-5 sezon çekilir. Manga ile birlikte final yapar diye düşünüyorum. Zaten bu gidişle 2022-2023'den önce gelmez gibi. En kötü ihtimalle Manga'nın 2028'de bitmesi demek bu. Tabi büyük ihtimalle iyi bir iş çıkartamayacaklar ve 1-2 sezon çekip bitirecekler.

En baştan planları sadece 1-2 sezonla bitirmekse dediğin tarzda bir kurguyla bitirebilirler.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık