Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Live-Action TV Serisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İlk saganın en önemli arcı Arlong arctı. Arlong meselesini ilk sezonun geneline yayabilirler diye düşünüyorum. Yani balıkadamlar Nami topuklayınca son 2 bölümde öğreneceğimiz bir şey olmaz. İlk bölümden itibaren Doğu Mavi'de etkinliğini arttırıp orayı fethetmeyi amaç edinen bir tayfa olarak tanırız. Hatta ilk bölümlerde Luffy bir kaç üyesiyle savaşabilir.

Don Krieg arcta da Don Krieg ve adamları yerine Arlong ve adamları olur. Ama savaş Nami'nin ihaneti ve altınları çalmasıyla kaybedilir. Luffy gene de peşine düşer ve finalde rövanş alınır.
Yani evet olabilir. Ama ODA gerçekten işin çok içinde gözüküyor. Bu yüzden dediğim gibi sadece seri açısından çok da önemli olmayan karakterlerin çıkartılacağını onun dışında akış çok farklı olmayacağını düşünüyorum. Beni böyle düşündürten açıklanan oyuncular. Şuan onaylananlar dahil hepsi daha önce bir şekilde duyurulan oyuncular. Ama gin ve Krieg ile ilgili en ufak bir bilgi geçmedi

Normal akışın dışında ilk bölümlerde Zoro'nun mr.7 ile dövüşünü ve sonra rika için teslim oluşunu vs. göreceğiz muhtemelen

--

Bu arada Nami'nin çocukluğu ve Kuina

Yani evet olabilir. Ama ODA gerçekten işin çok içinde gözüküyor. Bu yüzden dediğim gibi sadece seri açısından çok da önemli olmayan karakterlerin çıkartılacağını onun dışında akış çok farklı olmayacağını düşünüyorum. Beni böyle düşündürten açıklanan oyuncular. Şuan onaylananlar dahil hepsi daha önce bir şekilde duyurulan oyuncular. Ama gin ve Krieg ile ilgili en ufak bir bilgi geçmedi
Oda balıkadamları 4. Bölümden tanıtmayı düşünmüş ve editörü engellemiş.

Ama tabi yeni başlayan bir manga serisiyle dünyanın her yerinde bir manga uyarlamasında şartlar farklı. Oda bu yüzden orijinal senaryosunu tercih etmelerini sağlamış olabilir.

Oda balıkadamları 4. Bölümden tanıtmayı düşünmüş ve editörü engellemiş.

Ama tabi yeni başlayan bir manga serisiyle dünyanın her yerinde bir manga uyarlamasında şartlar farklı. Oda bu yüzden orijinal senaryosunu tercih etmelerini sağlamış olabilir.
Oda mangada keşke şöyle yapsaydım dediği şeyleri ekleyebilir elbet. Elbette dizi senaristleri de var ama Oda bunu çok önemsiyor gözüküyor.

Dragon'u bu dayı mı oynayacakmış ? İmdb'ye yazılmış, daha önce Narcos Mexico dizisinde oynamış.

Yok açıklanmadı. 8 bölüm olacağı için Arlong ile bitmesi muhtemel. Smoker falan da olmayabilir. O da açıklanmadı.

1. bölümde Roger'ın idamının Smoker'ın çocuk halinin gözünden gösterileceği finalin ise ine Smoker'ın gözünden Luffy'yi aynı yerde buggy idam ederken bitirileceğine dair söylenti vardı ama doğru değil gibi gözüküyor.

Açıklanması gereken Roger var. Bir de Gin eklenmiş oldu şimdi. Daha doğrusu Krieg'in tayfası işte.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık