Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Live-Action TV Serisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
-Cast 👍
-Şu ana kadar gördüğümüz gemiler ortamlar efektsiz halde bile iyiler 👍
-Senaryoyu zaten biliyoruz kötü olma ihtimali yok.👍
Şuana kadar herşey iyi gidiyor.Çok beklentiye girmeden başlanan süreç şuan beklentileri çok yükseltti.Adamlar kafaya koymuş öyle 2 sezonluk bir yapım olmayacak sezonlarca sürecek bir macera izletecekler.Şu an en çok beklediğim dizi konumuna yükseldi.Bu zamana kadar gördüğüm kitaptan veya birbaşka eserden ekrana aktarılan yapımlar içinde cast seçimi benzerlik konusunda en iyi olanlarından birisi diyeblirim.Yüzüklerin Efendisi filmini izlemeden kitapları okumuştum zamanında kitapta okuduğum karakterlerin filmdeki cast başarısı ve oyunculuklar çok iyi oturmuştu.Aynı his burada da var şuan.Özellikle Luffy ve Sanji'yi oynayan elemanların sosyal medya hesaplarına baktığımda adamlar sanki Luffy ve Sanji olarak dünyaya gelmiş Oda bunları görmüşte karakterleri öyle oluşturmuş gibi.İnaki Godoy'un gerçek yaşamında da aynı hiperaktiflik aynı şapşallık gevezelik var.Sanji'yi oynayacak Taz Skyler yüz hatları çok benziyor.Tekvando ile ilgileniyor aynı zamanda aşçılık falan da yapıyor.Zoro'yu oynayacak Mackenyu zaten kılıçlara aşina Zoro'ya benzer bir karakteri daha önce oynamış birisi, hatta elemanın babası Kil bill filminde efsane katana ustası Hattori Hanzo karakterini oynamıştı.Ortada bariz bir emek var.Emeğin olduğu yerde,özenin olduğu yerde başarı mutlaka gelir.

Nojiko'nun siyahi seçilmesi bence isabetli olmuş. Sjw kafasından nefret eden biri olarak diyorum bunu. Nojiko'nun tavırları tam local nigga zaten, cuk oturacaktır. Ksksksks
Zaten geri kalan cast direk hık demiş burnundan düşmüş, bir iki yan karakter biraz daha farklı seçilmiş çok da problem değil skskksskks
Local Nigga tavırları ne bilmem. Ama ben de kan bağı olmamasına rağmen aile olma temasını vurgulamak için böyle bir durumda iki kız kardeşi farklı ırktan yapabilirdim. Bunu da düşünmüşlerdir belki. Zaten Nojiko renk olarak olmasa da şekil olarak uyuyor. Sanki Orijinal Nojikoyu siyaha boyamışlar.

Local Nigga tavırları ne bilmem. Ama ben de kan bağı olmamasına rağmen aile olma temasını vurgulamak için böyle bir durumda iki kız kardeşi farklı ırktan yapabilirdim. Bunu da düşünmüşlerdir belki. Zaten Nojiko renk olarak olmasa da şekil olarak uyuyor. Sanki Orijinal Nojikoyu siyaha boyamışlar.

@Baryshx

Açıklanan diğer balıkadamları görmemişim. Ama şu çığıran denizci kim yahu? 3. Sırada soldan 4.

Moderatör tarafında düzenlendi:

@Baryshx

Açıklanan diğer balıkadamları görmemişim. Ama şu çığıran denizci kim yahu? 3. Sırada soldan 4.
Morgan'ın üssündeki Morgan'dan sonra en kıdemli denizci olsa gerek. Morgan'ı tutukluyorlardı yanlış hatırlamıyorsam.

Nojiko'da esmerlik vardı zaten, biraz daha koyu yapmışlar, oyuncu seçimlerinin çoğu iyi, o kadar da sırıtmaz birkaç bölüm için, sonuçta zenci elf değil :D

Fullbody'nin yavuklusu Kaya olsa daha iyi olurmuş.

Fullbody'nin yavuklusu Kaya olsa daha iyi olurmuş
Var ya ben de bunu düşündüm. Kaya hem yaşlı duruyor hem o kadar saf bir yüzü yok hem de esmer. Yani anası babası ölmüş tekerlekli sandalyede oturan hasta zayıf ama çok saf ve temiz kız görüntüsü alamadım ben Kaya'dan.

Ama önemli karakterlere ellemedikleri sürece bence de çok önemli değil. Zaten One Piece dünyası insan çeşidi açısından karman çorman bir dünya. Önemli ve alıştığımız karakterlere ellemedikleri sürece problem değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık