Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Live-Action TV Serisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Enishi bana çok ergen gelmişti ve filmlerini aşırı beğendim bu serinin en kötü oyuncusuydu bence. Polislerin lideri , bottosaiyi dizleri üzerine çöktüren, adını unuttuğum adam akainuyu oynasın yeter.
Sergi Lopez, Akainu'ya çok benzer bir karakteri canlandırmıştı. ? Filmdeki psikopatlik seviyesi biraz daha yüksekti.

Tipler kusursuz olmasa da olur. Asıl önemli olan oyunculuklar ve Cgi. Kılıç tutmayı beceremeyen Zoro veya eline sigara yakışmayan Sanji olacaksa bu iş yürümez. İlk bölümlerin Cgi'ı da düzgün yapılsın bir zahmet.
Bunun gibi bazı sahneler de çok önemli.

Beni en çok irrite eden şey. Kadro'nun tamamı aşırı güzel, yakışıklı ve şirin tiplerden oluşması. Hiç mi ortalama tip yok ? Hadi Zoro ve Nami'yi anladık. Adam Kılıçlar ile haşır neşir, tecrübesi var. Nami güzel olması gerekiyor. Bu cast'a bağlanmak çok zor olacak. Çünkü, oyuncular karakterinleri ruh halini ve diyalogları taşıyamazsa büyük s*ç*ş göreceğiz. Korkum, bunun Oda'ya etki etmesi. Çünkü adam bu Live Action'u yapmakta aşırı istekli. Umarım hevesi kursağında kalmaz.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık