Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Live-Action TV Serisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu usooptan çok korkuyorum. Umarım çok berbat bir oyunculukla çok aşırı korkma gibi bir durumu gerceklestirmez

Tam tersi bu son alıntıladığın görseldeki Zoro, bence Mangadaki Zoro'yu bayağı iyi yansıtmış. Kafası yeşil olduğundan değil, duruşu o bakışlar falan da aynı şekilde.

Belki de manga Zoro'ya benzedikçe soğuyorsundur manga Zoro'nun bizzat şahsından dolayı:ehe::p
Suratı çok tombul kaçmış Zoro için :bilmem:

Suratı çok tombul kaçmış Zoro için :bilmem:
Çok dikkatimi çekmedi. Ufak tefek şeyler farklı olabilir tabi.

O değilde bir Netflix serisinde castingi tartışırken mevzu "aaaa bunu da mı zenci yapmışlar :(((( falanca en azından zenci değil" seviyesinde dönmüyor ya buna da şükür. Kaşıydı gözüydü yok yanağıydı bunlara takılıyoruz sadece.

Umarım aynısı uyarlamanın geneli için de geçerli olur ihtimal küçük de olsa....

Tam tersi bu son alıntıladığın görseldeki Zoro, bence Mangadaki Zoro'yu bayağı iyi yansıtmış. Kafası yeşil olduğundan değil, duruşu o bakışlar falan da aynı şekilde.

Belki de manga Zoro'ya benzedikçe soğuyorsundur manga Zoro'nun bizzat şahsından dolayı:ehe::p
Öyle bir şey imkansız çünkü ben Zoro'yu çok severim. Tipolojilerin Nami-Usopp gibi kusursuz olmasını beklemiyorum zaten.Oyuncular açıklandığından beri Luffy ve Zoro yeterli diyordum zaman geçtikçe Luffy'ye daha çok ısınırken Zoro'da bu tam tersi oldu neden bilmiyorum. Aurasıyla falan alakalı olsa gerek,Zoro'yu oynayacak adam sönük görünüyor gözüme. Sanji'den kalite akıyor mesela oda tip olarak benzemiyor.

Bakalım zaman ne gösterecek bir sebebi vardır bunları seçmelerinin.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık