Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Live-Action TV Serisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ondan daha çok seriyi eleştirirler ve mangayı okumamalarına rağmen mangadan daha iyi olmuş derler
İlk defa kaynak materyale çok iyi hakim olduğum bir eser uyarlanacak. Eğer cidden tutarsa dizici parçalarının, yeni yetmelerinin 2 kuruşluk dizi bilgisiyle yapmaya çalıştıkları analizcikleri okuması çok zevkli olur :ehe:

Üye akışı baya artar.
Bu pek de iyi bir şey olmayabilir. Hani dizi popüler olur ve eserle animeci olmayan insanları da kapsayacak kadar geniş kitleye yayılırsa foruma çok garip tipler gelebilir diye düşünüyorum.

Ama öyle şey olmaz herhalde. Şimdilik en gerçekçi beklenti Witcher gibi genelde izleyeneni memnun eden ama öyle aşırı da popülerleşmeyen bir eser olması bence.

Silinmiş Üye

Birkaç ay öncesinde de Merry'nin fotoğrafını sızdırmışlardı. Nasıl ekleyeceğimi anlayamadım maalesef, kısaca anlatırsanız hemen ekleyeyim.

1 sezon grand line
2 sezon alabasta
3 sezon skypia
4 eniess lobby
5 sezon thriller bark
6 sezon marinford
7 sezon balik adam
8 sezon punk hazard
9 sezon dressrosa
10 sezon whole cake
11 sezon wano part 1
12 sezon wano part 2

Bitmez bu dizi heveslenmeyin :hhh:
Büyük ihtimal bütçe ve izlenme sayısı her sezon düşeceği için iptal edilir.Zaman atlaması sonrasını göremeyebiliriz.

Birkaç ay öncesinde de Merry'nin fotoğrafını sızdırmışlardı. Nasıl ekleyeceğimi anlayamadım maalesef, kısaca anlatırsanız hemen ekleyeyim.
Sağ tık resmi yeni sekmede aç

Açtığın resmin bağlantı adresini kopyala

mesaj seçeneklerinde resme benzer imge var ona tıkla

Bir kutucuk açılacak ve içine yapıştır bağlantıyı.

Oldu bitti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık