Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Geyik Sohbet

@Meiou Cidden kitabenin bilgisine sahip olabilir yalnız. Bana hep kitabeyle Kaidou'yu durdurdu gibi geliyordu. Hatta ark içerisinde kitabenin kopyası yanarsa Shanks'tan alındığını öğrenebiliriz. Kaido bağırır, Shanks bana dandik kağıt vermiş diye.
Kitabenin bir kopyasını vivre karta basmıştır. Sonra kart sahibe tek atmıştır. Kopya puffff. Güzel olur.

Kitabenin bir kopyasını vivre karta basmıştır. Sonra kart sahibe tek atmıştır. Kopya puffff. Güzel olur.
Kaido vivre kartı çok büyük gördüğü için 8 defa katlamaya çalışır ve kartı yırtar kesin. Sonra der ki beni de 8 kere katlayın bakalım yırtılacak mıyım... Üff... Halbuki Tsuru bunu çamaşır yapsa, katlasalar, yırtılır, ölür. Oda yine sıvadı.

Kaido vivre kartı çok büyük gördüğü için 8 defa katlamaya çalışır ve kartı yırtar kesin. Sonra der ki beni de 8 kere katlayın bakalım yırtılacak mıyım... Üff... Halbuki Tsuru bunu çamaşır yapsa, katlasalar, yırtılır, ölür. Oda yine sıvadı.
Kaido, bir kağıdı en fazla kaç kez katlayabilir?

Çok büyük bir kağıtsa 10 defa bile. Mesela 3+1 boyutlu Wano'ya 5. boyut perspektifinden baktığımız zaman bir düzleme dönüşeceği için ve Wano yeteri kadar büyük olduğu için 12, 13'e kadar yolu var.
Kaido'ya büyük gelen kağıdı Shanks sandıkta taşıyordur, diyebilir miyiz?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık