Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Geyik Sohbet

Ben gördüm de ne oldu :( Aklımda kalan tek şey saatler. Adamlar yonko görüyor. Üstelik yonkolar bunların peşinde koşuyor :D
Seninki açılıştı. Rüyaların için OP saati var artık mesajı : o)

Onlar Rafteli bulmuş bilgi vermemek için Yonkoulardan kaçıyor. Onlar Cennet denizlerine dönerken biz de başlarız artık tehlikeli sularda yüzmeye : o)

Seninki açılıştı. Rüyaların için OP saati var artık mesajı : o)

Onlar Rafteli bulmuş bilgi vermemek için Yonkoulardan kaçıyor. Onlar Cennet denizlerine dönerken biz de başlarız artık tehlikeli sularda yüzmeye : o)
Ben de belki Zoro'yu görmüşümdür. O zaman nereye gittiğimiz bilmemek anlamlı hale gelirdi. Sen de Shanks'ı görürsün belki. :)

Benim rüyamın imrenilecek bir tarafı yok ciğerimi söktü kadın :D ayrıca bu yaşadığım korkunun yanında çok küçük kalır :D
Sökülmüş ciğer..En sevdiğim : -P

Şaka bir yana genelde kafama takılan şeylerle ilgili rüya görürüm. Onun dılında çok nadir rüya görürüm. Ya da hatırlarım diyeyim : o)

One Piece'i çok sevdiğim için rüyam da da görmek isterim. BM ya da Akainu beni delse bile : o)
Ama yeterince sevmiyorum demekki :D

@Alpamis ve @RedTeroR'ün tartışmasını görünce yazasım geldi. :D

Red'in günlük rutini.

Sabah kalkarım siteye girerim Alpamis'i alıntılarım valla neden bilmiyorum alışkanlık olmuş.
Birşey yazdıysa 2 kere alıntılarım.
Kahvaltımı yaptıktan sonra cevap geldiyse dönerim.
Saklanmak için kaçana kadar yazarım öğlene kadar.
Öğle tatili biter saklandığı yerden çıkar.
Açtığı g4 süresi bitene kadar soru bombardımanına tutarım.
Nasılsa süresi bitecek ve birisi kucaklayıp götürecektir.
Sorular bitince savunmada kalırım bir süre geceye doğru hakisi bitince arazi olur.
İyice yiyip güç topladıktan sonra yatmaya giderim ertesi gün için hazırımdır.
Sabah için alarm kurarım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık