Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Geyik Sohbet

Etrafı çevrilmedik kimse kalmayacak :at:

Kid ittifak yapar, adam yerine koyduğumuz, Amiral'e bile saldırıyor ne kadar da cesur dediğimiz tiplerin dansöz olduğunu görürüz.

Luffy Reis ittifak yapar, adam yerine koyulmayan, kendi adamını bile saçma sapan bir nedenle öldüren kişi, adamın kralı çıkar. Yonkou'ya siper eder kendini.

Reisler arasındaki farkı şöyle ortaya koyalım herkeşşş görsün :flaugh:

Ben sana bir ara "Oda mısın krdş?" dediydim, sende he falan derken senle tamam Oda krdş bol bol Kaido çiz o zmn diye tşk geçtiydim. İlk kez ordan başladı galiba :D
Öyle herkese laf atılıyor ki.
Benim foruma katılmamdan önceye kadar bile gidiyor olabilir, heç hatırlamıyorum. Ki ben Dressrosa sonunda falan gelmiştim foruma. Bayağı geriye gidiyor olabilir, @twei donoya bırakıyorum bu işi:p.
Tüh be. Demek eski Oda'lardanım.

@twei efendi çalış çalış!

Bu kyary pamyu pamyu'ya benzeyen karakter kesin serinin bir kısmında çıkacak. Oda bu kızı çok seviyor, partilerine falan davet etmiş hatta. Bir kenara yazalım bunu, çıkarsa....

Kızımız bu:

Ayrıca Luffy'nin gelişmesine Zoro fanları niye kızsın, gelişecek tabii. Yoksa Zoro'nun tayfada ne işi olur? Kıpsss.

Bu kyary pamyu pamyu'ya benzeyen karakter kesin serinin bir kısmında çıkacak. Oda bu kızı çok seviyor, partilerine falan davet etmiş hatta. Bir kenara yazalım bunu, çıkarsa....

Kızımız bu:

Ayrıca Luffy'nin gelişmesine Zoro fanları niye kızsın, gelişecek tabii. Yoksa Zoro'nun tayfada ne işi olur? Kıpsss.
Nami değil mi zaten bu? Yanındaki de bandajcı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık