Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Geyik Sohbet

Üye silindi 1004

Yeni filmi izleyeyim dedim Allah kahretsin kahkaha atmaktan izleyemiyorum :hhh:. Animatörler bile milyon gişe yapması beklenen film de herifin proporsiyonunu takmamış :hhh::hhh:

Bu kafa modeli nedir Allahım boyna bak, şekilsiz fabrika çıkış Franky bile daha orantılı :hhh::oleyo2: Üstündeki tişört zaten HAHAAHAHAHAH

Yeni filmi izleyeyim dedim Allah kahretsin kahkaha atmaktan izleyemiyorum :hhh:. Animatörler bile milyon gişe yapması beklenen film de herifin proporsiyonunu takmamış :hhh::hhh:

Bu kafa modeli nedir Allahım boyna bak, şekilsiz fabrika çıkış Franky bile daha orantılı :hhh::oleyo2: Üstündeki tişört zaten HAHAAHAHAHAH
Kesin japon bir milyarder, karısı Sanji fanı diye Oda'ya ve Toei'ye rüşvet veriyor ki yerin dibine geçirsin. Başka açıklaması yok :hhh:

Cidden o tişört ne yaa gözüm kanadı.:/

Üye silindi 1004

Kesin japon bir milyarder, karısı Sanji fanı diye Oda'ya ve Toei'ye rüşvet veriyor ki yerin dibine geçirsin. Başka açıklaması yok :hhh:
İnanılmaz ya!! Yani hep nasıl Sanji'ye oynamayı başarıyorlar cidden teori üretmelik mevzu artık bu :hhh:

Oda olsun, diğerleri olsun cidden Sanji'yi çekemiyorlar belli arkadaş.
Yani ne var karın beğeniyorsa kardeşim. Adam 2d ulan.
Yapmayın yahu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık