Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Geyik Sohbet

Rosi’nin foyası ortaya çıktı ama ona rağmen kaçmadı.Ana karakter ise dövüşten kaçıyor ortada çok büyük gariplik var.Kaldıramayacağın yükün altına girmeyeceksin işte ama nerede...
Foya moya yok kardeş. Adam gizli görevde bir denizciydi, ifşa oldu sadece.
Olur yani. İnsanlığın iyiliği için çırpınan insanlar bazen başarısız olup şehit edilirler.
Üzücü ama naaparsın. :ühü:

Nasıl değil ? Onu da yapıyor.Sıkıştı mı g4 biraz daha mı sıkıştı aaa dur bir form daha vardı.:hhh:Lütfü fanları olarak yukarı tükürseniz bıyık aşağı tükürseniz sakal debelenmeyin boşa.:byee:
İçindeki zırvalıklarla konuşup hadi bana güj ver diyor değil mi sen de haklısın. :D Kaido'dan tek yemek yerine kalkıp pestilini çıkarmadı diye mi bu garez hayırdır? xD

İçindeki zırvalıklarla konuşup hadi bana güj ver diyor değil mi sen de haklısın. :D Kaido'dan tek yemek yerine kalkıp pestilini çıkarmadı diye mi bu garez hayırdır? xD
Tek yiyeceğini bilse yine kaçardı ama kestiremedi o kadarını. :D Ne zırvalığı şeytan meyvesi nasıl bir doğaüstü güçse o şekilde güçlere bel bağlıyor ondan medet umuyor karakterler.Ama yok haki lazım buna bu adamı yenemem diye kaçan bir tane ana karakter gördüm.:hhh:Reiatsu lazım çakra lazım buna yetmez güç verse de olmaz kaçayım ben diyen ana karakter yok. :D Ana karakterlerin tümünün olayı imkansız durumlarda kaçmamak zaten. :)

Tek yiyeceğini bilse yine kaçardı ama kestiremedi o kadarını. :D Ne zırvalığı şeytan meyvesi nasıl bir doğaüstü güçse o şekilde güçlere bel bağlıyor ondan medet umuyor karakterler.Ama yok haki lazım buna bu adamı yenemem diye kaçan bir tane ana karakter gördüm.:hhh:Reiatsu lazım çakra lazım buna yetmez güç verse de olmaz kaçayım ben diyen ana karakter yok. :D Ana karakterlerin tümünün olayı imkansız durumlarda kaçmamak zaten. :)
Taktiksel geri çekilme o bi kere tmm mı :fool:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 32)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık