Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Geyik Sohbet

@Raiden işte ya komiklikler şakalar :artiz:
Lütfü fanları her zaman komiktir. :)
Kalitesizliğin bir numaralı adresi Nardo'dan örneklerle mi? :D Canım yaa Ft'den gelin daha iyi olur xd
Hiçbir ana karakter yok ki savaşın ortasında kaçsın bir tek Lütfü’ye özgü bu.:fool:Çükügo diye dalga geçerler o adamın bile kaçtığı görülmedi gerekirse ace gibi ortadan deldiler yine kaçmadı.Lütfü’nün tek bir muadili olduğunu sanmıyorum türünün tek örneği ://

Lütfü fanları her zaman komiktir. :)

Hiçbir ana karakter yok ki savaşın ortasında kaçsın bir tek Lütfü’ye özgü bu.:fool:Çükügo diye dalga geçerler o adamın bile kaçtığı görülmedi gerekirse ace gibi ortadan deldiler yine kaçmadı.Lütfü’nün tek bir muadili olduğunu sanmıyorum türünün tek örneği ://
Öyle söyleme çocuk önce tüm gücünü boşaltıyor sonra bakıyor olmuyor kaçıyor napsın ya, delikanlı gibi dövüşecek hali yok ya, çok akıllı bir çocuk sonuçta her adımını düşünerek kaçıyor pardon atıyor :oleyo2:

Bir kere mangalarda ana karakterler düşünceli, aklı başında kişiler olurlar taammı...

O değil de Lütfü olmak çok hoş ya.

Böyle iş ciddiye bindimi kaçınca insanlar, ne yapsın çocuk düşünüyor da kaçıyor, ölsün mü diyorlar. Saçma sapan hareketler yapınca da ne yapsın ana karakter böyle olur diyorlar. Yemin ediyorum çocuğun hiç günahı yok :oleyo2:

O yüzden en iyisi işte. :D Sıkıştı mı totosundan pat diye güç çıkaran karakterlerden değil.

Öyle söyleme çocuk önce tüm gücünü boşaltıyor sonra bakıyor olmuyor kaçıyor napsın ya, delikanlı gibi dövüşecek hali yok ya, çok akıllı bir çocuk sonuçta her adımını düşünerek kaçıyor pardon atıyor :oleyo2:

Bir kere mangalarda ana karakterler düşünceli, aklı başında kişiler olurlar taammı...
Taam.:oleyo2:
:hhh:
Doğru söze ne hacet. :good:
Rosi’nin foyası ortaya çıktı ama ona rağmen kaçmadı.Ana karakter ise dövüşten kaçıyor ortada çok büyük gariplik var.Kaldıramayacağın yükün altına girmeyeceksin işte ama nerede...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık