Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Geyik Sohbet

Yani Kidd hiçbir şekilde alakası olmadığı birine dalmayınca suçlu ama Luffy arkadaşı tarafından durduruldu onda sıkıntı yok. Çevir çevir yanmasın.
Luffy ile hiç bir alakası olmayan adam orada eziyet çekiyor diye Luffy fittırıyor görmüyor musun ? Adamı yanındaki adam durduruyor işte. O olmasa dalardı direk olaya. Yani ne anlatmak istiyon anlamadım.

Luffy ile hiç bir alakası olmayan adam orada eziyet çekiyor diye Luffy fittırıyor görmüyor musun ? Adamı yanındaki adam durduruyor işte. O olmasa dalardı direk olaya. Yani ne anlatmak istiyon anlamadım.
Kid amiral geleceğini biliyor olsa veya Killer ona kanka dalma amiral gelcek demiş olsa Kid dalmamakta haklı olmayacak mı ? bunu demek istiyor.

Bence gayet anlaşılır, anlamak isteyene;). Eğer Luffy ciddi bir şekilde ejderleri engellemek isteseydi o ahtapot onu engelleyemezdi. Koca Ana'ya yumruk attığı zaman Sanji'nin engelleyememesi gibi ki hangi vaziyet daha vahim bir düşün, Luffy Amiral geleceğini bile bilmiyor( tam benzer bir örnek olmadı idare ediver). Benim Luffy'le bir sorunum yok. Sadece senin Kidd gömdüğün yerden Luffy'nin durumu daha kötü görünüyor, onu söylemek istedim.

Bence gayet anlaşılır, anlamak isteyene;). Eğer Luffy ciddi bir şekilde ejderleri engellemek isteseydi o ahtapot onu engelleyemezdi. Koca Ana'ya yumruk attığı zaman Sanji'nin engelleyememesi gibi ki hangi vaziyet daha vahim bir düşün, Luffy Amiral geleceğini bile bilmiyor( tam benzer bir örnek olmadı idare ediver). Benim Luffy'le bir sorunum yok. Sadece senin Kidd gömdüğün yerden Luffy'nin durumu daha kötü görünüyor, onu söylemek istedim.
Tmm ok kardeş sensin.:D Alakasız bir durumu da şununla alakalı yaptın.:D

Ne alakası var:D. Luffy'nin durdurulamayacağına örnek verdim ben. Tabi öyle Kidd adam değildir deyip sallamak kolay. Aynı şey Luffy için daha çok geçerli olunca(Kidd'in bir nedeni yokken Luffy'nin var) ne alakası var, anlayamıyorum falan. Karakterlere sallamadan önce bir düşünelim, yoksa geri dönüp bizi de çarpar aynı şey:flaugh:.

Mantık basit.Luffy orada sinirleniyor ama vurulanı yakından tanımadığı için eyleme geçmiyor.Keimi olayında ise tanıyordu.Yani Luffy bile böyle yaparken Kid tanımadığı adamlar için harekete geçecek demek gömmeye yer aramaktır.

Hoş Kid sivil halkı umursayan yada merhamet gösteren bir adam değildir.Adam tam bir korsan.Bonney umursayan Luffy ve Zoro'ya korsan olarak anlam veremiyor zaten.

Bizim tayfayla yargılanmaz.Önemli olan kutsala vurmaya cesaret edebilir mi onun için vurulması gereken bir durumsa.Önemli olan bu.O açıdan da Kid cesur adam çıkarına ters düşse yada laf yese o da yumruk atabilirdi belki.

Ne alakası var:D. Luffy'nin durdurulamayacağına örnek verdim ben. Tabi öyle Kidd adam değildir deyip sallamak kolay. Aynı şey Luffy için daha çok geçerli olunca(Kidd'in bir nedeni yokken Luffy'nin var) ne alakası var, anlayamıyorum falan. Karakterlere sallamadan önce bir düşünelim, yoksa geri dönüp bizi de çarpar aynı şey:flaugh:.
@Millennium Wizard

Bir gömdürtmediniz adamı doyasıya ya. Geyik konusundayız.:(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 24)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık