Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Geyik Sohbet

Doflamingo gazetelerde Hasır Şapka'nın yaptıklarını görür ve kara kara düşünmeye başlar. Anılar gözünde canlanır ve Kata'dan aldığı ayarı hatırlar. Vakti zamanında Katakuri ile karşı karşıya gelmiştir ve adam akıllı dokunamadan ona yenilmiştir. Fakat Katakuri kendisi gibi onunda süreklisakladığı bir şeyi olduğunu farkettiğinden dolayı Doflamingo'ya sempati beslemiştir. O yüzden canını almamıştır salmıştır...

Evet gözleri. Katakuri yendiği bu adamın gözlüklerini çıkarıp bakmamıştır. :D

Geyik yapıyoruz la burda, kendini bu kadar sınırlı bir yere kapama az nefes al Sakat Gintoki xD

@Raiden He he öyle...
İşte beceremedin onu da. Umudumu kesmeye başladım. Hele Selimden yardım istemen çok fena. :oops:
Aynen işi öğrenmişsin önce Sakata Gintoki sonra twei'yi yeneceksin.:hhh:
Körlerle sağırlar oldunuz iyice başıma. Daha ziyade bakar körler. Tek gözlü psikopatı da o yüzden kral ediyorsanız demek. :artiz:

İşte beceremedin onu da. Umudumu kesmeye başladım. Hele Selimden yardım istemen çok fena. :oops:

Körlerle sağırlar oldunuz iyice başıma. Daha ziyade bakar körler. Tek gözlü psikopatı da o yüzden kral ediyorsanız demek. :artiz:
Sen nerde yaşadın da böyle oldun, geyik yapıyoruz ondan bile kıl kapıp beceremedin falan diyorsun. Hayırdır la, sorun varsa çıkışta bekleyek :mincika:

Yalan mı anca cilet cızığı atsa millete. :artiz: Sanji olsa önden girer arkadan çıkardı ama kullanmıyor işte reyiz.
Tamam la tamam Luffy'e bir şey demedim, Az rahat ver arkadaş :artiz:

:D Evet ondan al eğitimi iyi eğitim verir.Bundan sonra haki bitince kaçmak yok kucak yok bunlar eğitime başlamanın ilk koşulları.Yoksa eğitim vermiyor @Daredewill
Kucak yok, kucak bizi bozar :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık