Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Geyik Sohbet

Ama hocam böyle olacaksa :hoo: psikolojisi bu kadar dağılmaya müsait adamlar la nasıl ilerlenecek her arc birinin psikolojisi bozulursa mıçtık valla :D iki tarafı da feda etmedi diyorsun tamam Zeff için gerekeni yaptı ama tayfa için yaptığını metaforlaştıracak olursam kurdun önüne kuzuyu koyup bak sakın yeme bunu demek oluyor yaptığı :fool: Delikanlı adam Bage geldiğinde kendini öldürürdü ne tayfaya bir şey olurdu ne de Zeff'e :oleyo2: bu durumda BM ile ortak olmayı çok isteyen Germa diğer veletlerden biriyle evlendirmek zorunda kalırdı Purin'i olay kapanırdı :rolleyes:
Psikolojisi dağılmaya müsait diyorsun da adam kaç tane şeyle uğraşmak zorunda kaldı. Kaç defa bu duruma düştü örnek verebilir misin? Kendini öldürse kime ne faydası olacak?

Niye Luffy'e saldırdıktan sonra onu orada kendini savunamayacak halde bırakmadı mı? Adam zaten Cracker dövüşünde tükenmiş neredeyse birde üzerine Sanji'nin mallığı bununda üzerine öfkeli ordunun gelişi... Hadi orada öldürmediler zindanda luffy iki kolunu da koparıyordu be kolsuz KK mi olur o_O :oleyo2: Ben bunlar yüzünden Sanji'yi suçluyorum tayfasını çok iyi tanımasına rağmen olayları kendi başına halledebileceğini düşünmesi başlı başına saçmalık bunu yapmak istese bile Luffy'nin onu bırakmayacağını bilmesi gerekiyordu ve buna göre davranmalıydı.
2 seçeneği vardı ve açıkça seçimini tayfadan değil de Zeff'ten yana kullandı. Ben okuyucuyum sonuçta bu seriyi tayfanın gözünden takip ediyorum bana ne Zeff'ten tayfayı satan adamı affetmem ;) okurken bana geçen bu yapacak bir şey yok Sanji benim için bitmiştir :rolleyes:
Güzel kardeşim aç şu Reiju’nun uyandıktan Sanji neler söylemiş.Kimi kurtarmak için bu olaylara girdiğini net biçimde açıkladı.tekrardan bi gözden geçir.
Hayır serinin anafikirlerinden biri dostuk,arkadaşlık üzerine.Karaktere yapılan psikolojik baskı ortada.Kimine göre hatalıdır-haklıdır ama yok tayfayı sattı,ölüme terketti diye bir sonuç çıkarmak 20 senelik seriye hakarettir yav.Oda şu çıkarımları görse harakiri yapar kendine.

Psikolojisi dağılmaya müsait diyorsun da adam kaç tane şeyle uğraşmak zorunda kaldı. Kaç defa bu duruma düştü örnek verebilir misin? Kendini öldürse kime ne faydası olacak?
En azından zararı olmayacaktı :( neyse hocam ben yukarıda da dedim zaten haklı görenleri ya da haksız görüpte affedenleri suçlamıyorum :D benim içimdeki Sanji sevgisi zarar gördü düzelmiyor belki ilerleyen zamanda yaptıklarıyla tekrar sevebilirim bir gün ama henüz hazır değilim :rolleyes:

Güzel kardeşim aç şu Reiju’nun uyandıktan Sanji neler söylemiş.Kimi kurtarmak için bu olaylara girdiğini net biçimde açıkladı.tekrardan bi gözden geçir.
Hayır serinin anafikirlerinden biri dostuk,arkadaşlık üzerine.Karaktere yapılan psikolojik baskı ortada.Kimine göre hatalıdır-haklıdır ama yok tayfayı sattı,ölüme terketti diye bir sonuç çıkarmak 20 senelik seriye hakarettir yav.Oda şu çıkarımları görse harakiri yapar kendine.
Yahu o kadarı mübalağa zaten benim Sanjiye olan kızgınlığımı göstermek için yoksa tayfada göz göre ihanet edecek, ölüme terkedecek adam yok :good: ama onun kararları yüzünden Sanji bunu istemese de Luffy ve Nami ölüyordu bundan daha kötüsü Luffy kollarını koparıyordu :oleyo2: sergilediğimiz davranışların sonuçlarından sorumluyuz sonuçta orada yaşananlar yüzünden Sanji'yi suçluyorum ben anket açsak bir çok benim gibi düşünen vardır eminim. Dediğim gibi ben yaptıkları yüzünden uyuz oldum bir kere abi ne deseniz şu aşamada değişmez düşüncelerim :D belki ileride :rolleyes:

En azından zararı olmayacaktı :( neyse hocam ben yukarıda da dedim zaten haklı görenleri ya da haksız görüpte affedenleri suçlamıyorum :D benim içimdeki Sanji sevgisi zarar gördü düzelmiyor belki ilerleyen zamanda yaptıklarıyla tekrar sevebilirim bir gün ama henüz hazır değilim :rolleyes:

Yahu o kadarı mübalağa zaten benim Sanjiye olan kızgınlığımı göstermek için yoksa tayfada göz göre ihanet edecek, ölüme terkedecek adam yok :good: ama onun kararları yüzünden Sanji bunu istemese de Luffy ve Nami ölüyordu bundan daha kötüsü Luffy kollarını koparıyordu :oleyo2: sergilediğimiz davranışların sonuçlarından sorumluyuz sonuçta orada yaşananlar yüzünden Sanji'yi suçluyorum ben anket açsak bir çok benim gibi düşünen vardır eminim. Dediğim gibi ben yaptıkları yüzünden uyuz oldum bir kere abi ne deseniz şu aşamada değişmez düşüncelerim :D belki ileride :rolleyes:
Ben zaten Sanji hatalıdır demene tepki göstermedim.Ölüme terketti,tayfayı sattı diyince araya girdim :D Yoksa normal hatalıdır demen çok var Sanji hatalıdır diyen.Benimde yadırgadığım hareketleri oldu ama söylemem :oleyo:

Son düzenleme:

Kolunun kopacak olması Luffy'nin salaklığı olurdu :artiz: Hatalı desen anlayacağım da ihanet etti demen olmuyor. Mübalağa ettim diyorsun da bu da olmuyor bak :D Yaz yaz sonra mübalağa ettim de :D Genel olarak söylüyorum yazıyorlar yazıyorlar sonra mübalağa ettik diyorlar. Bana ilginç geliyor.

Kolunun kopacak olması Luffy'nin salaklığı olurdu :artiz: Hatalı desen anlayacağım da ihanet etti demen olmuyor. Mübalağa ettim diyorsun da bu da olmuyor bak :D Yaz yaz sonra mübalağa ettim de :D Genel olarak söylüyorum yazıyorlar yazıyorlar sonra mübalağa ettik diyorlar. Bana ilginç geliyor.
Bazı açılardan ihanetti bana göre isteyerek yapmaması ihanet olmadığı anlamına gelmiyor ki onun için demedim mübağalayı. Ölüme terk etti derken abartılı bir ifade kullandım yoksa Sanji ölsünler diye bırakmadı tabi ki onları orada ama onun yaptığı hata yüzünden Luffy ve Nami ölümle burun buruna geldi :rolleyes: bazen mübalağa yaptığım doğrudur ama bunu geyik olsun diye yapıyorum genelde, sen tükürüdüğünü yalamak gibi lanse edersen yanlış olur çünkü bana göre ihanet sayılır yaptığı orada onun hala arkasındayım :D psikolojisi bozuk diye hak vermek zorunda değilim siz bunu bahanesi kabul ediyorsunuz ben etmiyorum sadece :bilmem:

Korsanların yarısından fazlası dönsün o zaman evine, yola çıkarak yanlış yapmışlar :)
Arkada bıraktıklarını koruyamayacaklarsa çıkmasınlar bi zahmet ha çıktın sonra ağlamayacaksın Sanji gibi :oleyo2:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık