Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Geyik Sohbet

Ölüme mi terketti?
Höh be arkadaş bu kadar çarpık yorumlanır olaylar.
Niye Luffy'e saldırdıktan sonra onu orada kendini savunamayacak halde bırakmadı mı? Adam zaten Cracker dövüşünde tükenmiş neredeyse birde üzerine Sanji'nin mallığı bununda üzerine öfkeli ordunun gelişi... Hadi orada öldürmediler zindanda luffy iki kolunu da koparıyordu be kolsuz KK mi olur o_O :oleyo2: Ben bunlar yüzünden Sanji'yi suçluyorum tayfasını çok iyi tanımasına rağmen olayları kendi başına halledebileceğini düşünmesi başlı başına saçmalık bunu yapmak istese bile Luffy'nin onu bırakmayacağını bilmesi gerekiyordu ve buna göre davranmalıydı.
2 seçeneği vardı ve açıkça seçimini tayfadan değil de Zeff'ten yana kullandı. Ben okuyucuyum sonuçta bu seriyi tayfanın gözünden takip ediyorum bana ne Zeff'ten tayfayı satan adamı affetmem ;) okurken bana geçen bu yapacak bir şey yok Sanji benim için bitmiştir :rolleyes:

kasıntı bi kimliğe büründü iki yıl sonra.Birbirlerine girip tayfayı bile bölebilir bunlar.Ya da naminin tek yumruğu ile de son bulabilir bilmiyorum.
Haklısın, çok gıcıklaştı. Ama.... yooook be abartma aga, Zoro sever içten içe Sanji'yi.

Sanji Zoro’ya sarılsın Sanji fanlığını bırakır Çoppi fanlığına başlarım hazır BM’ye şekil yapmışken.
Ben şu zaman atlamasından önce tüm tayfanın çok sıkı fanıydım. Her türlü Sanji'ci olsam da Zoro gelip adım atarsa reise, ben on adım atarım tekrar fanı olma yolunda.

Niye Luffy'e saldırdıktan sonra onu orada kendini savunamayacak halde bırakmadı mı? Adam zaten Cracker dövüşünde tükenmiş neredeyse birde üzerine Sanji'nin mallığı bununda üzerine öfkeli ordunun gelişi... Hadi orada öldürmediler zindanda luffy iki kolunu da koparıyordu be kolsuz KK mi olur o_O :oleyo2: Ben bunlar yüzünden Sanji'yi suçluyorum tayfasını çok iyi tanımasına rağmen olayları kendi başına halledebileceğini düşünmesi başlı başına saçmalık bunu yapmak istese bile Luffy'nin onu bırakmayacağını bilmesi gerekiyordu ve buna göre davranmalıydı.
2 seçeneği vardı ve açıkça seçimini tayfadan değil de Zeff'ten yana kullandı. Ben okuyucuyum sonuçta bu seriyi tayfanın gözünden takip ediyorum bana ne Zeff'ten tayfayı satan adamı affetmem ;) okurken bana geçen bu yapacak bir şey yok Sanji benim için bitmiştir :rolleyes:
Eğer Zeff'i seçmiş olsaydı ne haliniz varsa görün derdi. Anladığın nokta psikolojik olarak iyi durumda olmadığı. Tayfayı satsa Big Mom ile konuşmazdı. Seriyi dıştan takip ediyorsun sen karakterin içinde bulunduğu ruh halini gözardı ediyorsun çünkü.

Eğer Zeff'i seçmiş olsaydı ne haliniz varsa görün derdi. Anladığın nokta psikolojik olarak iyi durumda olmadığı. Tayfayı satsa Big Mom ile konuşmazdı. Seriyi dıştan takip ediyorsun sen karakterin içinde bulunduğu ruh halini gözardı ediyorsun çünkü.
Ama hocam böyle olacaksa :hoo: psikolojisi bu kadar dağılmaya müsait adamlar la nasıl ilerlenecek her arc birinin psikolojisi bozulursa mıçtık valla :D iki tarafı da feda etmedi diyorsun tamam Zeff için gerekeni yaptı ama tayfa için yaptığını metaforlaştıracak olursam kurdun önüne kuzuyu koyup bak sakın yeme bunu demek oluyor yaptığı :fool: Delikanlı adam Bage geldiğinde kendini öldürürdü ne tayfaya bir şey olurdu ne de Zeff'e :oleyo2: bu durumda BM ile ortak olmayı çok isteyen Germa diğer veletlerden biriyle evlendirmek zorunda kalırdı Purin'i olay kapanırdı :rolleyes:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık