Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Film Z

Bencesi yok abi. Law ve Buggy değil bu adam. Çünkü Z'nin kolu 9 yıl önce kesilmiş. :D Yeni Shichi bu eleman.
o zaman moria gitti ezikti,buggy yerini doldurur diyorum.jinbei bıraktı,görüyoruzki lawın ondan asagı kalır yanı yok.demekki teachin yerine cok saglam bir shic yerleştirdiler.acaba kılıc ustasımı yoksa kesme türü bir meyve yetenegimi var cok merak ettim.e.oda o adamı bize anca 6 ay sonra gösterir :of:

Kim kesmişse karaktersiz birisiymiş. Sen önce adamın kolunu kes. Z seni yakalayınca. Dur, yapma benim ailem var. Kıyma bana diye sızlanmaya başlamış.

Yaş 14, akademiden mezun olur. Kahraman olmak istemektedir.
Yaş 18, ilk kez gerçek bir dövüşe katılır.
Yaş 28, astsubay olur. Rokushiki öğrenir. Denizciler'in her zaman iyi işler yapmadıklarını farkeder.
Yaş 34, "Kara Kol" lakabını alır. Busoshoku Haki'de ustadır.
Yaş 38, Amiral rütbesini alır. Adamları tarafından çok sevilir. Aynı dönemde, Roger ve Beyazsakal altın çağlarını yaşamaktadır. Aynı yıl evlenir.
Yaş 38, oğlu doğar.
Yaş 42, Z'nin ailesi bir korsan tarafından katledilir. Z, Denizciler'den istifa etmek ister, ancak yüksek rütbeliler onu kalmaya ikna eder. Amiral görevinden alınır, eğitmen olur.
Akainu (23) ve Kizaru (26) Denizciler'e katılır. Bu ikilinin lakabı (Canavarlar)'dır.
Yaş 44, Aokiji (19) Denizciler'e katılır.
Yaş 50, öğrencilerine sıkı şekilde ders vermektedir.
Yaş 65, bir korsan Z'nin kolunu keser.
Yaş 70, Denizciler'in bünyesinde çalışan bir bilimadamı, Z için "Smasher"ı yapar.
Yaş 73, Z'nin kolunu kesen korsan Shichibukai olur.
Yaş 75, Luffy, Z'yi yener.

Akainu (23) ve Kizaru (26) Denizciler'e katılır.
Z sen gel eğit bu adamları. Sonra da gelsinler senin işine çomak soksunlar.

6 ay olsa iyiydi :( Kılıçustası mı yoksa kılıç meyvesi mi kullanıyor bilinmez ama hayvani bir b. haki kullanıcısı gibi geldi bana. Amiral, yaşlı da olsa amiraldir sonuçta ve Z'nin lakabı, hakisinden ötürü "Black Arm"
valla blackler catır cutur gidiyor,eskiden o meyve buna üstün derdik şimdi,onun hakisi bununkini döver diyecegiz.birde black olmak cok kötü bu gidişle sanjide bir yerlerini kaybeder,tamda manita bulmustuk adama.:D baksana black vucut vergo lego oldu,black arm z colak oldu,black leg sanjiye ne olur bilemiyecegim :oleyo2:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık