Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Film Z

Demek ki eskiler o kadar güçlü değilmiş adam Luffy'e yenilir Shichibukai kolunu alır nerde amiral>shichibukai denklemi?
Garp'a yada Sengoku'a öyle körü körüne efsanedir überdir Roger'la savaşmış artık demiyecem çünkü E.oda onaylı bir senaryo Z galiba bu yeni amiraller eskileri sollamış.
Dof yine yapmış yapacağını kesin o kesmiştir bunun aileyi.
shicbukai almıs kolunu ama dövüsün sartları bilinmiyor öyle olsa bile mihawk yada doflamingo su an bir cok kişi tarafından bizim logia amirallere bile yakın gösteriliyor.hatta mihawkı direk amiral gücünde yapanlar var.yani kolunu kaybetmesi normal.sengokuya gelince sengoku için über birsey anlatılmadı zaten.ne yaptıysa garp yapmıs,o da ona gelen tüm rütbe tekliflerini geri cevirmiş.

bu hususta logia olmanın büyüklügünüde anlıyoruz.bizim üç logia amiral harbi cok saglamdılar.ve söyle bir durum daha var bu adam busoshoku ustası olduguna göre onu kesende busoshoku ustası.yeni shicbukailerden biriyse eger law ve buggy giderse geriye bir koltuk kalıyor.o koltuga oturan kişi znin kolunu kesen...ve cok güclü o zamn;

su anki shicbukailer:

-hancock
-doflamingo
-mihawk
-px 0
-buggy
-law
-z nin kolunu kesen

burada söyledigine göre z kolunu kesen adam tarafından tutsak alınmıs.mihawk bunu yapmıyacagına göre haha kesin joker bu.tamda dresrosa öncesi e.oda yine yaptı sovunu.üstelik luffynin zyi yenme sebebinide acıkca söylemiş,şimdiden luffy nasıl amiral olmus adam yener demeyin.adam bariz acıklamıs,eski bir amiral oldugu için yenmiş.yani yenileri farklı diyor bir nevi...burdan cıkan sonuc su luffy en az rayleigh kadar amiral oyalar artık.emekli amiralleride yenicek gücte.
Yanlış çevirmişsin. Korsan Z'yi değil, Z korsanı esir almış daha önce. Ancak adam yalvarınca serbest bırakmış. "Ailem var, beni öldürme" demiş.

şu yeni bilgileri birisi cevirsede tartışmaya bizde dahil olsak

buggy mi bu adam luffy nin ilk halinden dayak yedi nasıl olacak bir ailesini öldürmüş diyorlar buggy de o kişilik yok

Yanlış çevirmişsin. Korsan Z'yi değil, Z korsanı esir almış daha önce. Ancak adam yalvarınca serbest bırakmış. "Ailem var, beni öldürme" demiş.
acele ettim biraz,farkettim editliyordum mesajlarımı saolasın ;)

1 yıl önce shiki olan birisi Z'nin kolunu kesmiş.
Yeni shikiler Law ve Buggy(bir ihtimal)
3 koltuk bosaldı,jinbei,teach,moria,3. koltuga oturan yeni shic kesiyor bence ;)

-hancock..............bu değil
-doflamingo...........bu değil
-mihawk.............bu değil
-px 0...............bu hiç değil

anlamıyorsunuz beni. ben size çağ atlatmak istiyorum. Z'nin kolunu kesen kişi 1 yıl önce Shiki olmuş.
Bakın bu adamlar olabilir.
-buggy
-law
-z nin kolunu kesen

:hhh:

Öyleyse az önceki dediğime geri döndük sanırım bu shicibukai yenilerden biri olduğuna göre law veya diğer 2 boş koltuğa oturan shici olabilir. Ama şu açıdan düşününce daha pasificta'yı bile yenemeyen law o yaşta bir amiralin kolunu nasıl alsın yoksa şanstan mı oldu :D

Öyleyse az önceki dediğime geri döndük sanırım bu shicibukai yenilerden biri olduğuna göre law veya diğer 2 boş koltuğa oturan shici olabilir. Ama şu açıdan düşününce daha pasificta'yı bile yenemeyen law o yaşta bir amiralin kolunu nasıl alsın yoksa şantsan mı oldu :D
law ve buggy olamaz bence.3 koltuk olması tesadüf olmamalı.birini ögrendik birine teklif geldigini gösterdi,bir koltuk bos hiç bilgi yok.bence reiperin dedigi gibi gelecege yatırım yaptı.yeni shic bayagı saglam olmalı.

Z, amiralliği bıraktıktan 23 yıl sonra kolu kesilmiş. Bu, Z'nin güçsüzlüğünü göstermiyor ki. Sengoku ile Garp da 2 yıl önce bıraktılar. 20 yıl sonra onları da tekleyen çıkar illaki. Bir de Sakuzuki ile Borsalino, Marine'ye girdiği andan itibaren canavarlar olarak anılıyormuş. :D
akainunun meyvesini usopp yese onada canavar derler :p

Sengoku amiraller olayını çözümledim Sengoku 3 amiral kadar güçlü değildir bence Garp konusunda tereddütteyim ama Garp güçlüdür büyük ihitmal amirallerin yenileri eskilerinden güçlüdür derdim yeni çağ eskisinden farklı yeni jenerasyon bomba gibi güçlü Luffy efsanesi Roger'i aşar...

Aokiji 19 yaşında marineye girmiş akainu 23 kizaru 26 galiba bu Aokiji çok hızlı gelişmiş takdir ettim.

Benim anladığım Z kolunu kesen adamı esir almış ve Z'ye yalvarmış öldürmesin diye bu adam bence Law değil.Buggy böyle bir korkakça davranış yapabilir ama Z'nin kolunu kesecek kadar da güçlü değildir.Bu bence başka bir schiki Kuma'nın yerine başka bir schiki gelmiş olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık