Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Film Z

Gücune lafim yok durdurabilirde demedim. Ama Ace o saldiridian kkaçabilirdi, Logiasini iyi kullanan biri olmasa 550 milyon beli ödülü olmazdi. Logiasini kullanip kaçabilirdi saldirilarindan. Vurunca ayni etkiyi yapsada onlar Ace gibi onun saldirilarinda kurtulamazlar fark bu kisimda ortaya çıkıyor.
Ace'i seviyorsun, o kısım belli oldu. Burada vurgulamak istediğim, Ace'in Akainu karşısında normal insanlardan farkı olmadığıdır. Ace'in Akainu'yu yenme ihtimali %0. Farkı ben cidden anlamadım. Hızlı bir adam da kaçar Akainu'nun saldırılarından. Ace'i güçlü göstemeye çalışıyorsan, yanlış konudasın. Ayrıca Ace güçlü bir karakterdir. Akainu karşısında onu Coby ile aynı kefeye koyunca, gücünden bir şey kaybetmiyor zaten.

Ace'i seviyorsun, o kısım belli oldu. Burada vurgulamak istediğim, Ace'in Akainu karşısında normal insanlardan farkı olmadığıdır. Ace'in Akainu'yu yenme ihtimali %0. Farkı ben cidden anlamadım. Hızlı bir adam da kaçar Akainu'nun saldırılarından. Ace'i güçlü göstemeye çalışıyorsan, yanlış konudasın. Ayrıca Ace güçlü bir karakterdir. Akainu karşısında onu Coby ile aynı kefeye koyunca, gücünden bir şey kaybetmiyor zaten.
konuda bu konuyu acan bendegildim eger bir sorun varsa ilk basta uyarmaliydin insanlari. Ace i seviyorum. Gücünden senin yaptiğin herhangi bir yorumla birsey esklilecegini zaten dusunmuyorum. Ace in akainuyu yenme ihtimali %0 haklisin. benimde demek istegimi
meyve özelligi ile ucabilir kaca bilir vucudunu buyutup ortasinda delik birakip saldiran hasar almayabilir. Benimde bahsetmek istedigim fark buydu.

konuda bu konuyu acan bendegildim eger bir sorun varsa ilk basta uyarmaliydin insanlari. Ace i seviyorum. Gücünden senin yaptiğin herhangi bir yorumla birsey esklilecegini zaten dusunmuyorum. Ace in akainuyu yenme ihtimali %0 haklisin. benimde demek istegimi
meyve özelligi ile ucabilir kaca bilir vucudunu buyutup ortasinda delik birakip saldiran hasar almayabilir. Benimde bahsetmek istedigim fark buydu.
Tamam, haklısın.

Monkey :D Luffy

aokiji pis dayak yemiş akainu da maşşallah kimle dövüşse vücüdundan bir parça götürüyor tehlikeli adam bu

aokıjı pıs dayak yemıs dıyorsun ama once bır dusun aokıjı kafadan -1 bıle demıyorum -5 den basladı..meyve ustunlugu akanıu tarafındaydı..sanırım aldıgı o yaraları hakılı vurus yapmak adına kendını cısımlestırmek zorunda kalıyordu..sankı logıa degılmıs gıbı savasmıs dıyebılırız aokıjı ıcın..buna ragmen cok buyuk basarı ıle genede 10 gun dayanmıs..akanıuda cıddı bır yara yoktur zannetmıyorum..eger varsa o zaman cıdden sasırırım..cıdden one pıece alemındekı en ıyı meyve gucu dıyebılırım magma ıcın..bu meyve gucuyle cok ezık olsan bıle her turlu ustun olursun..muazzam otesı meyve gucu..
Bence olay direkt olarak magmanın buzu yakması, yoksa adam yanacağını bile bile logia özelliğinden vazgeçer mi..?

Konu birkaç sayfadır film dışında seyrediyor ama madem söz açılmış bende fikrimi söyleyeyim :D Akainu magma ve aokiji buz aslında sonuç baştan belli her ne kadar ikiside logia olsada ortada bir deneyim ve doğal etkileşim söz konusu. Yani aokiji'nin bu savaşta daha fazla hasar alan kişi olacağı belliydi.

Bu arada ben akainunun antisin fırtına veya rüzgar tipi olacağını düşünüyorum. Law akışkan ve çok sıcak olduğu için buzun etkisini iptal edebilir ancak şiddetli rüzgara karşı bu özelliklerin pek önemi yok. Bence rüzgar meyvesi law'ı sert hale getirerek logia özelliklerini kapayabilir :D

ONE PIECE GLORIOUS ISLAND
[YOUTUBE]vO3OC5rL4IQ[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]BlkNH44H6tk[/YOUTUBE]

Evetttt filmin açılış animesi yarın çıkıyor. Bakalım açılış olarak neler karşımıza çıkacak. Yarını sabırsızlıkla bekliyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık