Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Film Z

Aok çok fena olmuş ya,bu kadar olmasada çok belirgin bi yarası olması lazım Akainu'nun 10 gün boyunca Aok hep dayak yicek değil sonuçta.

Ben beklemiyorum yara kolu bacağı kopması lazım akainun'da
niye çünkü mağma yara açar ama buz pek olası değil örnek Jose ! Gitti kol :D
Bende öyle düşünüyorumda hocam Akainu serinin sonu için lazım:D Kolu falan kopmaz şimdiden ondan onu es geçtim buzdan kılıçlar falan yapmış onu haki ile kaplamış ve sağlam çizmiştir diye tahmin ediyorum

Aokiji Bu hale geldiyse marine sağlam bir düşman kazanmış demektir. Ayrıca gerçekten çok acayip bir karakter Akainu karşılaştığı herkese çok fena kalıcı hasar verdi. WB, Ace, Luffy, Jimbe ve son olarak Aokiji. Umarım Bonney'e dokunmamıştır :(

Şimdi meyvelerin geneline baktım. Akainu'nun meyvesi cidden çok soru işareti barındırıyor. Aokiji'nin ve Ace'in meyvelerinden üstün olduğu kesin. Bu bağlamda incelersek:

Neredeyse tüm Logia türlerine karşı bir avantajı var. Kuzan, Ace, Monet, Cariboo ve Teach kafadan gidiyor zaten. Geriye kalanlar; Smoker, Crocodile, Enel, Borsalino ve Caesar. Bunların meyvelerine nasıl bir etkisi olur, cidden bir fikir yürütmek zor. Ancak muhtemelen Enel ve Borsalino dışındakileri de etkileyebiliyordur.

Aokiji zavallım ne hallere düşmüş :( Düşününce bende ayrırırdım denizcilerden. Adam bacağımı koparmış ne emri altına giricem onun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık