Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Film] One Piece Film: RED

Film hakkında beklentileriniz

• Kullanılan toplam oy
    365
Abi biraz yorumlardan etkilenip mi gomuyorsunuz anlamadim da bence baya iyi film.bir iki kisi les falan yazinca herkes gaza geliyor.

Hikayesi güzel, muzikler guzel, savas sahneleri les. Shanks ve tayfasi, gozlem haki mevzulari efsane.

Yani one piece izleyicisi aslinda normal anime izleyicilerinden farklidir. Sadece vurdu kirdiya bakmaz. Cunku o isi iyi yapan bir anime hicbir zaman olmadi.

Amiraller az gorunuyor diye komple film mi gomulur.

Benim icin 8/10 film.

İzlemeden kotu bir film olcaga oy vermistim. Oyumu da degistirdim.

Son düzenleme:
Abi biraz yorumlardan etkilenip mi gomuyorsunuz anlamadim da bence baya iyi film.bir iki kisi les falan yazinca herkes gaza geliyor.

Hikayesi güzel, muzikler guzel, savas sahneleri les. Shanks ve tayfasi, gozlem haki mevzulari efsane.

Yani one piece izleyicisi aslinda normal anime izleyicilerinden farklidir. Sadece vurdu kirdiya bakmaz. Cunku o isi iyi yapan bir anime hicbir zaman olmadi.

Amiraller az gorunuyor diye komple film mi gomulur.

Benim icin 8/10 film.

İzlemeden kotu bir film olcaga oy vermistim. Oyumu da degistirdim.
Film kötü değil, sadece iyi bir hikaye yazmak yerine çok fanservise oynuyor.

Film kötü değil, sadece iyi bir hikaye yazmak yerine çok fanservise oynuyor.
yani şimdi film başlangıcında ben de dedim,el kadar kız birden bire nasıl bu kadar güçlü cıkıyor diye.ama sonra meyve özelliği zayıflığı vs açıklanınca gayet hoşuma gitti.
güzel de bağlandı. abartıldığı kadar kötü kesinlikle değil. tamamen herkesin birbirini etkilemesi.müzikal olacağı belli sonuçta,müzikal bir filme gidip çok müzik vardı falan demek ne bilim.garip.

leş gibi bir filmdi müzikal olduğunu iliklerime kadar hissettim nispeten ikinci yarısı güzel olsa da izlemeseydim hiçbirşey kaybetmezdim üzerinde konuşmaya gerek yok hiç tavsiye etmiyorum ama illaki izleyecekseniz sinemada izlemeyin en azından geçirme imkanınız olur bir de salonda benden başka bir kişi vardı

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık