Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Film] One Piece Film: RED

Film hakkında beklentileriniz

• Kullanılan toplam oy
    365
Şuan filmin arasındayım afedersiniz ilk yarısı leş gibiydi ya gerçekten bomboş uta luffyi ve tayfayi tek başına bağlıyor kalkıp gidecektim parama acıdım
İnanılmaz kötü,film bitti 10 üzerinden 2 veriyorum o da sadece sevdiğim karakterleri gördüm diye.. anlayamıyorum nasıl bu kadar kötü yapılır ? Karlar ülkesi filmi gibiydi saçma saçma çizimler leş gibiydi çok üzgünüm arkadaşlar paranızı yazık, İnternete düşünce izleyin çok merak ederseniz

İnanılmaz kötü,film bitti 10 üzerinden 2 veriyorum o da sadece sevdiğim karakterleri gördüm diye.. anlayamıyorum nasıl bu kadar kötü yapılır ? Karlar ülkesi filmi gibiydi saçma saçma çizimler leş gibiydi çok üzgünüm arkadaşlar paranızı yazık, İnternete düşünce izleyin çok merak ederseniz
Daha kötülerini daha erken izleyebilelim diye gelecek nesiller için kendini feda ediyor gençler

Film güzeldi ama gorosei neden büyük korsan çağın başlamasını istiyor anlam veremedim
Onlar da herkes gibi Lütfü'nün gelmesini beklemiş.Büyük korsan çağı Lütfü için ayarlanmış birşey.

Adamlar,Luffy'i Shanks'ten daha çok koruyup kolluyor.

Nika meyvesini de Shanks çalmadı zaten.Shanks dünyanın en güçlü meyvesinin olduğu hükümet gemisine şans eseri saldırıp meyveyi öyle mi aldığını düşünüyorsun?

Reisler Lütfü'nün en büyük destekçileri çıkacak...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık