Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Film] One Piece Film: RED

Film hakkında beklentileriniz

• Kullanılan toplam oy
    365
Film kötü de olsa kendimi filme gitmek zorunda hissediyorum.Çünkü gitmezsem eğer benim gibi gitmeyenler yüzünden bu film düşük izleyici sayısına ulaşacak ve bu yüzden bir sonraki filmin Türkiye'ye gelme şansı oldukça azalacak.

Elimizden geldiğince gidelim ki en azından bir sonraki sinema filminin ülkemizde yayınlanma şansı olsun.

En azından ben böyle düşünüyorum.

Film kötü de olsa kendimi filme gitmek zorunda hissediyorum.Çünkü gitmezsem eğer benim gibi gitmeyenler yüzünden bu film düşük izleyici sayısına ulaşacak ve bu yüzden bir sonraki filmin Türkiye'ye gelme şansı oldukça azalacak.

Elimizden geldiğince gidelim ki en azından bir sonraki sinema filminin ülkemizde yayınlanma şansı olsun.

Bu filmi alma konusunda da ya izlenmezse diye çok kararsız kalmışlar duyduğuma göre. Sırf ülkemizde daha fazla anime filmleri getirilmesi için bile gidilebilinir.

Kizaru yaralamış Shanks'ı.
Büyük başarı. :D

Bir sonraki filmin bundan güzel olacağını sana düşündüren neydi? Güneş gözlüğü tak bari gözün ağrımasın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık