Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Film] One Piece Film: RED

Film hakkında beklentileriniz

• Kullanılan toplam oy
    365
Bana çok ters düştü. Bkz. "Coğrafya kaderdir."
Bulunduğum konumda yahut yakın bir yerde gösterime girmiş olsa gitmeye çalışacaktım. Zira bir daha ne zaman One Piece'i sinemada izleme şansımız olur ki?
Neyse... Türk Anime candır. :sapkali:
Ailene (veya o şehirde yaşamanı gerektiren sebeplere) teşekkür etmen lazım. Yaşadığın yer sayesinde böyle kötü bir filmi sinemada izlemeyerek hem zamandan hem de paradan tasarruf ediyor olacaksın. :d

Ailene (veya o şehirde yaşamanı gerektiren sebeplere) teşekkür etmen lazım. Yaşadığın yer sayesinde böyle kötü bir filmi sinemada izlemeyerek hem zamandan hem de paradan tasarruf ediyor olacaksın. :d
Ben tam taşradanım hocam. Açıkçası ben yaşayacağım deneyim ve akabinde oluşacak anı için gitmeyi düşünüyordum. İyi geçsin; geçmesin.
Öte yandan başka OP fanlarını gözlemlemek; aynı zevke sahip insanlarla bir arada olmanın hazzını tatmak/yaşamak istiyordum. (Fazla duygusal oldu sanki :D )
Kısmet değilmiş...

Ben tam taşradanım hocam. Açıkçası ben yaşayacağım deneyim ve akabinde oluşacak anı için gitmeyi düşünüyordum. İyi geçsin; geçmesin.
Öte yandan başka OP fanlarını gözlemlemek; aynı zevke sahip insanlarla bir arada olmanın hazzını tatmak/yaşamak istiyordum. (Fazla duygusal oldu sanki :D )
Kısmet değilmiş...
Bu film vizyona girdiyse bundan sonrakiler de girer muhtemelen. Belki daha kaliteli bir One Piece filminde bu dediklerini yaşamak kısmet olur. :d

Bu film vizyona girdiyse bundan sonrakiler de girer muhtemelen. Belki daha kaliteli bir One Piece filminde bu dediklerini yaşamak kısmet olur. :d
Film serisinde kalite çıtası açık ara farkla düşerek devam ediyor.Sonraki film, bundan nasıl daha kötü olur tahmin edemiyorum ama daha beteri gelirse şaşmasın kimse.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık