Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Film] One Piece Film: RED

Film hakkında beklentileriniz

• Kullanılan toplam oy
    365
keşke wanoyla eş zamanlı olarak dünyada olup bitenleri anlatan canon bir film olsaydı ama yine non canon saçma bir film olucak. Toei animasyonun wanosu ve saçma filmleri yüzünden sadece mangası kaldı elle tutulur. Onda bile saçmalıklar arttı , baş yapıt çöplüğe dogru ilerliyor hadi hayırlısı.

Film Oda'nın üretim aşamasına en çok dahil olduğu film olacakmış. Toei'deki konu ile ilgili yetkili bir abinin dediğine göre Oda, Film Red'in hikayesinin hazırlanılmasında Strong World filminden bile daha fazla etkili olmuş.
Keşke olmasa hatta Toei de olmasa adam gibi animasyon hazırlayan bir ekip olsa. Dünya çapında ünlü bir eser, milyonlar satıyor, bir sürü ıvır zıvırı var. Ama filmler korkunç. Son filmin konusu da güzel ama son savaş gerçekten çok korkunçtu. Odanın savaş çizme yeteneği olmadığı gibi savaşlara karışınca diğerlerini de engelliyor gibi.

Film Oda'nın üretim aşamasına en çok dahil olduğu film olacakmış. Toei'deki konu ile ilgili yetkili bir abinin dediğine göre Oda, Film Red'in hikayesinin hazırlanılmasında Strong World filminden bile daha fazla etkili olmuş.
Devir filmden para kazanma devri oldu çünkü Kimetsu’dan belli olduğu üzere tabii etkili olur dini imanı para bunların. :) Yoksa etkili metkili olmaz.Şimdi Oda’ya da birşey diyemiyorum belki sözleşmesi zorluyordur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık