Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Film] One Piece Film: RED

Film hakkında beklentileriniz

• Kullanılan toplam oy
    365
Wano finalinde sahnks luffy'ile karşılaşacak belliki. Mesaj dan anladığm. Üstelik shanks bayağa görünüyosa filmde demekki luffy'ile karşılaşıyolar, bu durumun film cıkmadan managada olacağa anlamına geliyo, zaten jinbe de tayfada bu demek oluyoki olaylar wano sonrasında gececek.
MF'de şimdi konuşsak sözünü tutamamış olur demişti. Luffy artık Shanks seviyesinde olsa bile(ya da yakın seviye diyelim yonkou ayarı işte) hala onu şapkayı geri verecek kadar geçmiş değil. Seri sonuna kadar da şapka bir şekilde kalır zaten. Ama MF'deki konuşmadan anladığım bir dahaki karşılaşmaları o şapkayı verebileceği zamanda olacaktır.

Ama Wano sonunda ben de Shanks'i bekliyorum. Luffy ile olmasa da diğerleriyle karşılaşır. Hoş sahneler çıkabilir oralardan.

İnşallah Oda Shanks'ı ve Elbaf'ı bu filmde gösterip mangada göstermemezlik yapmaz.

Elbaf arcını yıllardır bekliyorum.2 saatlik bir filmde gösterilip arc işlenmezse çok üzülürüm.

Meyve gücü bu ikisine nasıl işleyecek ki artık? Kaido'ya ope ope bile işlemiyor. Haki konusunda çok ileri seviyelerde olan Shanks ve oralara çok yakın olan Luffy'i etkilemez diyorum. Belki tayfa üyeleri tehlikeye girer de onları kurtarırlar.
Ne ne ne ne. Aç İnjection uyguladığı sahneye bak nasıl kan kusturuyor. Üzerine Kaido gücünü sinir bozucu buluyor. Çünkü saldırıları direkt organa işlediği için gıcık ettirecek bir güç. Valla sitede olmasam durum vahim. Law haybeye gidecek ellerinizde

İşte haki ne kadar etki ediyor her meyve için aynı mı yada her meyve hakiye mi bağlı bilmiyoruz bu yüzden dediğim gibi bir senaryo olursa şaşırmayın diyorum.
Bunu ben de sorguluyorum. Saldırıya kral haki eklemeyen ya da ryou kullanmayan adam Big Mom ve Kaido'ya zarar veriyor. İkisine de kan kusturuyor. Meyveler arasında istisnalar var bence. Göz önünde de olan Ope ope bir şuan. Dediğin gibi bir şeyde olabilir filmde.

Son düzenleme:
İnşallah Oda Shanks'ı ve Elbaf'ı bu filmde gösterip mangada göstermemezlik yapmaz.

Elbaf arcını yıllardır bekliyorum.2 saatlik bir filmde gösterilip arc işlenmezse çok üzülürüm.
Elbaf, savaşçı ruhunun zirve yapacağı ve zirve noktada işleneceği arc olmalı. Küçük Bahçede bu fragmanı gördük çünkü. Savaşçı ruhu=haki dersek bu da akıllara Shanks-Elbaf bağlantısını getiriyor zaten. Serinin gelinen şu noktasında zamanımız kisitli. Bir şeyler aceleye geliyor ancak Oda yıllardır beklenen Elbaf ve Shanks'ı aceleye getirirse çok büyük puan kaybeder. Böyle bir hata yapmaz umarım Oda bey :artiz:

Ne ne ne ne. Aç İnjection uyguladığı sahneye bak nasıl kan kusturuyor. Üzerine Kaido gücünü sinir bozucu buluyor. Çünkü saldırıları direkt organa işlediği için gıcık ettirecek bir güç. Valla sitede olmasam durum vahim. Law haybeye gidecek ellerinizde
Demek istediğim shambles falan :D. Fiziksel hasar verilen ataklar tabii ki haki ile bile durdurulamaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık