Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Fanbook/Databook "Vivre Card"

Akainu seviyesi başka amiral seviyesi başka. Luffy şu haliyle Kizaru ve yeşilli elemanı tokatlayacak seviyede. Aokiji , Fuji belki dostluk kartından dayaktan kaçabilir.
Gelelim Akainu ya bu adam tualete gittiğinde lav işiyor aa dostlar. Luffy de haki varsa bunda alası var. Marineford da diğer amirallerle uzaktan gelen depreme karşı alan savunması yapıyordu durduğu yerde . Sanki bana Luke Skywalker herif force gibi kullanıyordu hakiyi. Luffy i şu haliyle iki üç yumruk tokuşturmasından sonra gene yakacak durumdadır. Koka ölüm geçirmez değil.
Forumdaki Luffy ve Akainu yu harcama eğilimi can sıkıcı oldu artık.

Akainu seviyesi başka amiral seviyesi başka. Luffy şu haliyle Kizaru ve yeşilli elemanı tokatlayacak seviyede. Aokiji , Fuji belki dostluk kartından dayaktan kaçabilir.
Gelelim Akainu ya bu adam tualete gittiğinde lav işiyor aa dostlar. Luffy de haki varsa bunda alası var. Marineford da diğer amirallerle uzaktan gelen depreme karşı alan savunması yapıyordu durduğu yerde . Sanki bana Luke Skywalker herif force gibi kullanıyordu hakiyi. Luffy i şu haliyle iki üç yumruk tokuşturmasından sonra gene yakacak durumdadır. Koka ölüm geçirmez değil.
Forumdaki Luffy ve Akainu yu harcama eğilimi can sıkıcı oldu artık.
kizaru sana ne yaptı 1 kere ciddi savaştığı bir an gördün mü ışık meyvesi bu ve aokijiye gelirsel 5 gün akainuyla savaşabiliyorsa aralarındaki fark güçten çok dayanıklılıktır bana göre çünkü güçleri farkı çok fazla olsa dövüş 5 gün sürmez ve daha ryokugyuyu görmeden hemen gücünü belirlemen saçma olmuş fuji dersek adam dressrosada efor bile sarfetmedi yahu

kizaru sana ne yaptı 1 kere ciddi savaştığı bir an gördün mü ışık meyvesi bu ve aokijiye gelirsel 5 gün akainuyla savaşabiliyorsa aralarındaki fark güçten çok dayanıklılıktır bana göre çünkü güçleri farkı çok fazla olsa dövüş 5 gün sürmez ve daha ryokugyuyu görmeden hemen gücünü belirlemen saçma olmuş fuji dersek adam dressrosada efor bile sarfetmedi yahu

Kizaru benim annemi öldürdü :s :D

Ben icraata bakıyorum. Elimde koca bir Marineford arcı var. Akainu gibi tuttuğunu koparan başka adam yok Marinelerde. Hatta korsanlarda da yok.

Kizaru çok laf az iş. Fuji zaten ayıp olmasın diye amiral olmuş kendi adalet anlayışını uyguluyor. Aokiji 3,4 teknikle iş bitirmeye çalışan bir tip ele avuca daha rahat geliyor zaten. Green bull ya Zoro nun ya Sanji nin ayarında çıkar geçer gider.

Bu seri bu arc sonrasında paldir küldür finale gidecek. Ortada ne doğru düzgün ada ne konu kaldı. Teach Dragon a, Dragon hükümete salça olmaya başladı, Hükümet zaten Shanks la bir takım hesaplarda Shanks in ne olduğu ne yapacağı belli değil. Ben 200 sayıdan az kaldı diyen tayfadanim. Sitede azınlığım elbette.

Bu kadar az bölüm kalmışken Akainu gibi hayvani bir güç ve dayanıklılık sergileyecek başka biri olduğunu düşünmüyorum her hangi bir fraksiyondan. Amiraller tayfanın diğer üyelerinin son lokması olur artık.

Sanji Kizaru hoş olabilir mesela. Ama Zoro Kizaru hesap kapatma vs si olsa Kizaru ya çok hızlı yazık olur şu arctaki Zoro dan sonra

Luffynin Marco'dan şu an ( son güçlenme ile) güçlü olduğu belli. Bunun kabül edilmesi lazım. Arc başında değildi ona bir şey diyemem :d
Şu an güçlüdür zaten. Ark başındaki hali ile bütün sağ kollar ile dövüşür ama karşıdakinin gücüne bağlı olarak kazanır da kaybedebilir de bence. Marco dövüşünü biraz ortada görüyorum. Marco'nun fizik+haki gücü ile dövüşenlere karşı zorlanacağını düşündüğümden Luffy'nin alma şansı olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık