Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Fanbook/Databook "Vivre Card"

Shimotsuki mi! Buralar karışır vaziyet alalım.:D

Zoronun Ryumanın soyundan gelme durumunu kuvvetlendiren bi durum. :at:Ne diyorsunuz? @Densetsu no Samurai @Mr.Bushido @TheSlashOfMihawk @RedTeroR @Roronoa Zoro
Ben emin değilim ya. Oda'ya güvenemiyorum. Bir yandan da baktığında Wano'da Roronoa olan kimseyi görmedik. Zsten olsaydı Kinemonlar fark ederdi. Yani Zoro ya Wanolu değil ya da soyadı değiştirilmiş.
Yasuie ile Zoro arasında bağ bekliyordum Yasu ile Ryuma arasında çıktı. Doğum yeri de Ringo. Sana da etiket atacaktim, unuttum pardon :flaugh:

Yasu ile Ryuma aynı soydan demek :bilmem: kestiği ejder de Wanodaymis. Enteresan harbi bilgiler
Estağfurullah. Hiç önemli değil. Zoro ile Yasu arasında nasıl bir bağ çıkabilir diye düşünüyorum ama bilemedim.

Ryuma'nın Yasue'nin atası çıkması ilginç ve hoş olmuş. Bakalm Roronoa soyadı takma mı yoksa başka bir şey ile mi alakalı.

Bu arada soyadının burada açıklanması güzel bir bilgi. Hepten de boş değilmis.:D

Ben emin değilim ya. Oda'ya güvenemiyorum. Bir yandan da baktığında Wano'da Roronoa olan kimseyi görmedik. Zsten olsaydı Kinemonlar fark ederdi. Yani Zoro ya Wanolu değil ya da soyadı değiştirilmiş.

Estağfurullah. Hiç önemli değil. Zoro ile Yasu arasında nasıl bir bağ çıkabilir diye düşünüyorum ama bilemedim.
Bilmem. Hatta bi ara babası bile olabilir diye düşünmüştüm :/ çok yakın buldum ve samimi Yasu ve Zoroyu
Yok orijin hikayesi değişti zaten.937. sayıda başkentte kestiğini söylüyordu Gyukimaru. ;)
Hmm. Wanted tamamen farklı bi senaryo mu?

Oden flashbackte yasuya wanonun en güçlü savaşçı birliğinden de bu beklenirdi tarzi tişey soyluyodu. Demek ki o soydan gelenler sağlam kılıç ustası oluyor. Hiyori de zoronun 3 kılıç kullanmasına şaşırıyordu. Sanki orada 3 kılıç kullanan birileri var gibi. Ama çok meşhur da olmaması gerek. Yoksa gyukimaru da şaşırırdı. Bence 3 kılıç stilini kullanan oden oden çıkacak. Hiyori de yeşil saçlı zoro da. Oden rogerin gemisiyle wanonun dışına çıkmıştı. O sıralarda yaptığı çapkınlığın meyvesi de zoro olacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık