Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece Evrenindeki En Güçlü Karakter

One Piece'de size göre gelmiş geçmiş en güçlü karakter(Zirvedeki Halleri)

• Kullanılan toplam oy
    312
Ryuuma güçlü olabilecek karakter. İradesine ruhuna bakar. Ama direk en güçlü yere koymak için fazla veri yok bence. Çünkü ne Ryuuma zamanında Roger WB Garp tarzı adamların yaşadığını düşünüyorum ne de tek attığı 2. Kılıç ustası diye övülen adamın çok güçlü olduğuna. Ryuuma aramışta Ryuuma bu zamanda olsa aradığı o ruhta baya adam bulurdu benim görüşüm.

Savaşçı ruhu olayıda direk güce etki eden bir şey değil. Evet potansiyelini gösterme açısından önemli. Ama bugün Luffy'nin seri başında gösterdiği savaşçı ruhunu çok güçlü olupta gösteremeyecek karakterler var. Zoro'nun savaşçı ruhu olarak gösterdiği olayı bugün kaç tane kılıç ustası yapabilirdi? Mihawk bile etkileniyor gösterdiği ruhtan. Ve adam ismini soruyor.

Şu an ağır basan Roger, WB,Garp, Kaido gibi isimlerdir bence. Yani Mangada ki anlatımdan dolayı.

Tabi benim gibi bazı kişilerin Hükümet ve Kutsalların cephesinden beklediği gizli taşlarda var.
Luffy savaşçı ruhu olarak seri sonuna Ryuuma ile eşitlenir.E luffyde Roger'ı o zaman aşacağı için Ryuuma'nın gücünü anlamış oluruz.Şu an en güçlü Ryuuma ileride ise Ryuuma = Luffy olabilir yani.İhtimal dahilinde diyelim.

Son düzenleme:
Luffy savaşçı ruhu olarak seri sonuna Ryuuma ile eşitlenir.E luffyde Roger'ı o zaman aşacağı için Ryuuma'nın gücünü anlamış oluruz.Şu an en güçlü Ryuuma ileride ise Ryuuma = Luffy olabilir yani.
Ryuuma'nın savaşçı ruhu serideki en yüksek savaşçı ruhu diye bir şey duymadım ben. Yaşadığı dönem için öyle deniliyor. Ben sana dedim adam kendisi gibi savaşçı ruhunda adamlar arıyormuş. Bana göre o ayarda bulabileceği adamlar var. Savaşçı ruhu öyle haki seviyesi gibi bir şey değil ki sürekli artsın. Genel anlamda iradeye geliyor olay.

Bugün Zoro Luffy ile aynı savaşçı ruhunda olsa bile aynı oranda güçlenecekler anlamına gelmiyor. Yani direk öyle değil. Roger WB Garp gibi adamlar hem güç hem de ruh yönünden Ryuuma'yı tatmin ederler onda sıkıntı yok.

Ne sanıyorsunuz kardeşim bu işi anlamadım. Bleach'te ki gibi tek bir kişi çıkıp Tanrısal seviyede olmuyor diğerlerini hiçe sayacak güçte felan olmaz bu seride. Buna emin olabilirsiniz bence. Güç seviyesi ne kadar artacak bilmiyorum. Ama en güçlü ile savaşabilecek tarzda adamlar olacaktır her zaman bence.

Yahu adam ölmüş gitmiş.
O dünyanın en güçlü ruhu felan olayı bitmiş.
Kendi devrinde öyle , adamın muhattabı üçkağıtçı Cyrano.Varmı WB türü bir adam gören o seride?

Şu an o Cyrano'u al Higuma'dan farkı kalmıyor yeni dünyada neyini anlamak istemiyorsunuz.

Ryuuma'nın ankette olması bile manasız. O karakterin gücünü şimdikilerle kıyaslamak gereksiz.

Kaç yıl önce yada asır önce yaşadığı belli olmayan adamın o zamanki ünvanına bakıp Roger'i Kaido'u alır diyorsunuz resmen.

Ryuuma'nın savaşçı ruhu serideki en yüksek savaşçı ruhu diye bir şey duymadım ben. Yaşadığı dönem için öyle deniliyor. Ben sana dedim adam kendisi gibi savaşçı ruhunda adamlar arıyormuş. Bana göre o ayarda bulabileceği adamlar var. Savaşçı ruhu öyle haki seviyesi gibi bir şey değil ki sürekli artsın. Genel anlamda iradeye geliyor olay.

Bugün Zoro Luffy ile aynı savaşçı ruhunda olsa bile aynı oranda güçlenecekler anlamına gelmiyor. Yani direk öyle değil. Roger WB Garp gibi adamlar hem güç hem de ruh yönünden Ryuuma'yı tatmin ederler onda sıkıntı yok.

Ne sanıyorsunuz kardeşim bu işi anlamadım. Bleach'te ki gibi tek bir kişi çıkıp Tanrısal seviyede olmuyor diğerlerini hiçe sayacak güçte felan olmaz bu seride. Buna emin olabilirsiniz bence. Güç seviyesi ne kadar artacak bilmiyorum. Ama en güçlü ile savaşabilecek tarzda adamlar olacaktır her zaman bence.
Yahu sen demiyormuydun g4'ün işe yaramadığı hayvanlar var diye.Bu adam muhtemelen onlardan güçlü ejderhayı geçerken alıyor hayrına.Almak zorunda da değil ha.Aynı zoronun karnım doysun diye ödül avcılığı yapmasıyla aynı nedenle.Şimdi kimse demesin ejder güçlü değil diye.Uyduruk deney ürünü de değildi.Tek hamlede havada kesiyor.

Hal böyle olunca bu adamdan çok şey bekleniyor.Açıkça Mihawk'ın izdüşümüne tek atması da ayrı bir olay.Mihawkı şu an yonko gücünde görenler de var biliyorsun.

Yani bu adam seride olsa şu anda çok daha farklı sunulur.Mihawk falan hikaye kalır.Beklenti olması doğal.
Noland falan benzetenler olmuş ama Noland bile amiral yani.Bu adamın efsanesi kat kat büyük yonko aşağısı kurtarmaz zaten.

Ryuuma güçlü olabilecek karakter. İradesine ruhuna bakar. Ama direk en güçlü yere koymak için fazla veri yok bence. Çünkü ne Ryuuma zamanında Roger WB Garp tarzı adamların yaşadığını düşünüyorum ne de tek attığı 2. Kılıç ustası diye övülen adamın çok güçlü olduğuna. Ryuuma aramışta Ryuuma bu zamanda olsa aradığı o ruhta baya adam bulurdu benim görüşüm.

Savaşçı ruhu olayıda direk güce etki eden bir şey değil. Evet potansiyelini gösterme açısından önemli. Ama bugün Luffy'nin seri başında gösterdiği savaşçı ruhunu çok güçlü olupta gösteremeyecek karakterler var. Zoro'nun savaşçı ruhu olarak gösterdiği olayı bugün kaç tane kılıç ustası yapabilirdi? Mihawk bile etkileniyor gösterdiği ruhtan. Ve adam ismini soruyor.

Şu an ağır basan Roger, WB,Garp, Kaido gibi isimlerdir bence. Yani Mangada ki anlatımdan dolayı.

Tabi benim gibi bazı kişilerin Hükümet ve Kutsalların cephesinden beklediği gizli taşlarda var.
Dediğin doğru elde fazla veri yok. Artık klişe oldu ama Wano'yu beklemek lazım. :)

Tek itirazım savaşçı ruhuyla ilgili görüşüne. Bir savaş veren herkes, savaşçı bir ruha sahiptir. Herkeste savaşçı ruh varsa, en güçlü savaşçı ruh aralarındaki en güçlüsüdür doğal olarak. Orada kastedilen bu. Çünkü direk ''en güçlü'' diyor. Güçten bahsetmeyecek de neyden bahsedecek. :)

Yahu sen demiyormuydun g4'ün işe yaramadığı hayvanlar var diye.Bu adam muhtemelen onlardan güçlü ejderhayı geçerken alıyor hayrına.Almak zorunda da değil ha.Aynı zoronun karnım doysun diye ödül avcılığı yapmasıyla aynı nedenle.Şimdi kimse demesin ejder güçlü değil diye.Uyduruk deney ürünü de değildi.

Hal böyle olunca bu adamdan çok şey bekleniyor.Açıkça Mihawk'ın izdüşümüne tek atması da ayrı bir olay.Mihawkı şu an yonko gücünde görenler de var biliyorsun.

Yani bu adam seride olsa şu anda çok daha farklı sunulur.Mihawk falan hikaye kalır.Beklenti olması doğal.
Noland falan benzetenler olmuş ama Noland bile amiral yani.Bu adamın efsanesi kat kat büyük yonko aşağısı kurtarmaz zaten.
Kardeş nasıl oluyor anlamış değilim. Noland nasıl Amiral kadar güçlü oluyor? Ryuuma'nın tek attığı adam nasıl Mihawk gücündeymiş gibi algılanıyor bir türlü anlam veremedim.

G4'ün değilmiş o Kong Gunun işe yaramadığıymış. Diğer taraftan Luffy'den şu an için bahseden kim? Ben şu an için Luffy'i o seviyeye koymadım ki. Ayrıca g4 tekniği içerisinde bir sürü teknik var. Kong işe yaramadıysa bunu King Kong'u var. Belki de daha fazlası var.

Daha yenmiş olduğu Ejderhanın dediğiniz canavarlardan çok çok üstün olduğunu kanıtlayabilecek bir şey de yok. Mihawk'ı Yonkou Amiral bekleyen adamlar Ryuuma'yı tek attırıyorsa o onların bileceği iş. Ben Yonkou seviyesindeki bir adama tek atabilecek bir güç görmedim seride.

Cyrano denilen adam kim ya? Mihawk ile kim kıyaslıyor. Bugün seri başında gördüğümüz Zoro ile bile kıyaslamam ben o adamı. Adamın ün kazanabilmek için neler yaptı siz gördünüz.

@F.M. Dostoyevski

Her savaşan adamda savaşçı ruhu var diyemezsin. Bugün savaşçı ruhu dediğin şeyi öyle herkes gösteremez. Her savaşan kişi değil. Diyorum ki savaşçı ruhu tam olarak güç ile alakalı değil. Zoro'nun Mihawk'a karşı gösterdiği ruhu bugün Zoro'dan daha güçlü diyebileceğimiz adamlar gösteremez.

Ayrıca Ryuuma'nın o olayı yaşadığı dönem için bahsedilen bir olay. Şu çağda yaşayanlardan da üstün nasıl diyebiliriz?

Kardeş nasıl oluyor anlamış değilim. Noland nasıl Amiral kadar güçlü oluyor? Ryuuma'nın tek attığı adam nasıl Mihawk gücündeymiş gibi algılanıyor bir türlü anlam veremedim.

G4'ün değilmiş o Kong Gunun işe yaramadığıymış. Diğer taraftan Luffy'den şu an için bahseden kim? Ben şu an için Luffy'i o seviyeye koymadım ki. Ayrıca g4 tekniği içerisinde bir sürü teknik var. Kong işe yaramadıysa bunu King Kong'u var. Belki de daha fazlası var.

Daha yenmiş olduğu Ejderhanın dediğiniz canavarlardan çok çok üstün olduğunu kanıtlayabilecek bir şey de yok. Mihawk'ı Yonkou Amiral bekleyen adamlar Ryuuma'yı tek attırıyorsa o onların bileceği iş. Ben Yonkou seviyesindeki bir adama tek atabilecek bir güç görmedim seride.

Cyrano denilen adam kim ya? Mihawk ile kim kıyaslıyor. Bugün seri başında gördüğümüz Zoro ile bile kıyaslamam ben o adamı. Adamın ün kazanabilmek için neler yaptı siz gördünüz.
Noland geçmişte amiralmiş ve göreve gönderilmiş öyle hatırlıyorum.Neden güçsüz olsun.Birşeyler kesiyordu güç gösterisi bakımından ama şu an unuttum.

Önemli olan cyrano kimi temsil ediyor bu.O kişi de Mihawk.
Ryuuma çok güçlü olmasa Kinemon sırf onuru için dövüşmeye kalkmaz.
Shogun ve Oden güçlü çıkacak.Bu adam ise onlardan çok daha üstündür.Hayatta olsa kaidoya izin vermez bu şekilde.

@F.M. Dostoyevski

Her savaşan adamda savaşçı ruhu var diyemezsin. Bugün savaşçı ruhu dediğin şeyi öyle herkes gösteremez. Her savaşan kişi değil. Diyorum ki savaşçı ruhu tam olarak güç ile alakalı değil. Zoro'nun Mihawk'a karşı gösterdiği ruhu bugün Zoro'dan daha güçlü diyebileceğimiz adamlar gösteremez.

Ayrıca Ryuuma'nın o olayı yaşadığı dönem için bahsedilen bir olay. Şu çağda yaşayanlardan da üstün nasıl diyebiliriz?
Diyebilirim. Ayrıca o mangada gösterilene, Ryuma'nın yaptıklarına ve sonda o ünvanın verilmesine baktığında bunun saf güçle alakalı olduğunu anlarsın. Kendi döneminin en güçlüsüymüş işte bu kadar basit.

Orası öyle. Ben o yüzden oy vermedim. Ryuma'nın güncelde seviyesi belli değil çünkü.

Noland geçmişte amiralmiş ve göreve gönderilmiş öyle hatırlıyorum.Neden güçsüz olsun.Birşeyler kesiyordu güç gösterisi bakımından ama şu an unuttum.

Önemli olan cyrano kimi temsil ediyor bu.O kişi de Mihawk.
Ryuuma çok güçlü olmasa Kinemon sırf onuru için dövüşmeye kalkmaz.
Shogun ve Oden güçlü çıkacak.Bu adam ise onlardan çok daha üstündür.Hayatta olsa kaidoya izin vermez bu şekilde.
Ben güçlü değildir demedim Ryuuma için. Bugün Dressrosa'yı kurtardı diye Luffy'nin heykeli yapılıyor. Belki de bundan 100 sene sonra bile Lucy'nin olayı anlatılacak orda. God Usopp'un bile heykeli yapılmış.

Arena'da savaşan Amiral de vardı hatırlarsın? :D Amiral Orlumbus mu neydi. Hem o Amiral olayını da duymadım. İsminde her Amiral olanıda Amiral gücünde görmeyelim. Noland'ı o kadar güçlü görebilmek için veri yok dostum.:S
Bunlar sadece tahminin. Bunları destekleyebilecek bir verin yok. Nasıl bu kadar kolay o seviyeye çekiliyor anlamış değilim. Olayı resmen Ryuuma , Kaido Roger WB gibileri kolay bir şekilde yenere getiriyorsun.:S

@F.M. Dostoyevski

Nami'de savaşıyor birilerine karşı? Nami ne anlar savaşçı ruhundan? Devler birbiri ile savaşıyor diye salakça diyordu hatırladığım.

Ryuma tek attığı adama sen de savaşçı ruhu yok diyor dostum.

Kral gibi ünü olan bir adam için muhtemelen büyük savaşçı yüreğine sahiptir diyor. Yani burdan anlaşılan çok güçlü olsa bile bir kişi böyle bir ruha sahip olmayabilir demek oluyor.

Bu da o bahsettiğim yer.

Son düzenleme:
Ben Garp'ı severim ama bu ankette yeri yok. Ya da bir sürü saçma isim var hadi yeri olsun da bu kadar oy alması mantıklı değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık