Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece Evrenindeki En Güçlü Karakter

One Piece'de size göre gelmiş geçmiş en güçlü karakter(Zirvedeki Halleri)

• Kullanılan toplam oy
    312
Hükümetin bile bulaşmadığı Wano krallığının efsanesi bu adam.
Muhtemelen Shogun amiraller ile dövüşebilecek güçte bu adam en kötü yonkou ayarı.

karolla

Ryuuma kral diye güçlü demiyoruz. Güçlü olduğu için kral unvanı onda.

Wano'ya kimse giremiyor yeaaa.
-Girdiler.

Kral Ryuma yaaaa en güçlü.
-Bekleyelim.

Zoro bu adamı aşacak. Bak AŞACAK. Hala en güçlü diyen var ya. Şaka gibi.

KK sağ kolunun üstünde 3 tane adam vardı geçmişte.

Bir de Zoro bu adamı Wano'da aşar büyük ihtimalle.

Ben anlamıyorum bu Zoro sevdalılarını.

Korsan serisinde bir ülkenin efsanesi gelmiş geçmiş en güçlü evet. Bir de bu adam KK sağ kolu tarafından aşılacak. Bari bunu düşün.

Seçenekler içinde tartışmaya sebep olacak tek isim Ryuma. Çünkü farklı bir çağda yaşamış ve "Dünyanın en güçlü savaşçı ruhu" denmiş. Lakabı "Kral" ve bir samuray.

Muhtemelen orjinal bir ejderi teklemiş, dönemin en güçlü 2. kılıç ustasını teklemiş, kendi şöhretinin farkında olmayan, gücü arayan yani kendini arayan bir adam. Üstelik tip olarak Zoro'ya, karakter olarak Luffy'ye benziyor.

Elimizde bu adamla Roger'i kıyaslayacak bir veri yok. Ayrıca Ryuma'nın teklediği ejderhayla bizimkilerin öldürdüğü bir değil. Yanlış hatırlamıyorsam bizimkilerin öldürdüğü yapay bir ejderhaydı.

Sonuç olarak ben Ryuma ve Roger arasında kararsız kaldığım için oy veremiyorum. :( Bence ikisi eşittir.

Zoro'nun geçeceği kişi en güçlü. :(

Bu adam kılıç yerine sopa kullansa diğer şeyler aynı kalsa şu Zoro sevdalılarını gider listede başka bir kılıç kullanıcısı bulurdu.

Roger.döneminde ryuuma kadar güçlü biri yaşadı mı? Belki ryuuma rogerdan kat kat güçlü ? Belki de rogerin yarısı kadar güçlü.

Yaptığın çıkarım yanlış.
Ryuuma Roger'dan kat kat güçlü olabilir mi sence? Roger döneminde Ryuuma kadar güçlü biri yaşadı mı diyorsun da Ryuuma'nın gücü bilinmiyor. Ben diyorum ki bugün Korsan Kral olan Roger'a karşı savaşabildi diye bile WB ve Garp gibi adamlar efsane ilan ediliyor. Onu geçtim adamın sağ kolu Rayleigh bile ayrı efsane olarak söyleniyor. Bunu dedikten sonra diyorum ki Ryuuma'nın zamanında böyle adamlar var mıdır sizce?

Ryuuma en güçlü olabilir ama burdan onun için en güçlü diyenlerin bile Roger'ı kolaylıkla yenebilir diyeceğini düşünmüyorum.

Diğer taraftan Ryuuma'yı övenlerin çoğu devrinin 2. Kılıç ustasına tek attı diyorlar. Ha onu cidden 2. en iyi kılıç ustası olarak kabul ediyorsanız o devir benim için bitmiştir. Bu devrin 2. Kılıç ustası diyilebilecek ismi geçtim köyünden yeni çıkmış Zoro bile o adamdan daha güçlüdür gözümde. Ki Zoro bile bulunduğu bölgede o adamın yaptığı şekilde şöhret bulmaya ihtiyaç duymamıştır.

Diğer taraftan bence Ryuuma'ya oy atanların bazı kesmi verilere değil de Zoro'nun bu adamın soyundan gelmesi ihtimalini düşünerekten Ryuuma'ya en güçlü dediği kabak gibi ortada.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık