Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece Evrenindeki En Güçlü Karakter

One Piece'de size göre gelmiş geçmiş en güçlü karakter(Zirvedeki Halleri)

• Kullanılan toplam oy
    312
Söylediğin şey doğru aralarında herhangi bir eşitlik olduğuna ihtimal dahi vermiyorum.
Benim eklemek istediğim arada ufak bir fark olmadığıydı.Ufak bir fark olsa bence bu adam kk olamazdı.Farkın daha fazla olması lazım ki denizcilerin ve Shiki'nin söylemlerinin bir anlamı olsun.Sen Roger'ı yenemezsin boşa gidiyorsun diyorlar Garp'ın arkasından konuşarak.Shiki diyor siz ezikler mi onu yakaladınız.Az fark olsa bunlar söylenmezdi.
Denizci kahramanı başkası olsaydı hak verebilirdim Shiki'ye.
Ama Monkey D. Garp ana karakterin dedesi. O yüzden aradaki fark az olabilir.

Luffy Teach'i yendiğinde arada büyük bir fark olmayacaktır. Bu tarz buna benzer bir olaydır o iki olayda.

Çok fark olsa Garp nasıl Roger'ı ölümün kıyısına getirsin? :)
Güç ile getirdiğini nereden biliyorsun ? Kıstırmıştır bir şekilde denizci sonuçta,araya başka şeyler girmiştir handikaplar vs bunun üzerine birçok senaryo yazılabilir.Smoker da Buggy de ölümün kıyısına getirdi luffyi.Ancak olaylar öyle gelişti.Döve döve luffy ile eşit güce sahip olarak yapmadılar ama bunu. :)

Güç ile getirdiğini nereden biliyorsun ? Kıstırmıştır bir şekilde denizci sonuçta,araya başka şeyler girmiştir handikaplar vs bunun üzerine birçok senaryo yazılabilir.Smoker da Buggy de ölümün kıyısına getirdi luffyi.Ancak olaylar öyle gelişti.Döve döve luffy ile eşit güce sahip olarak yapmadılar ama bunu. :)
Luffy Buggy'yi sen ve ben birbirimizi ölümün kıyısına getirdik yahut sen beni ölümün kıyısına getirdin diye över mi sence.Yahut Smoker'ı?Ayrıca sen ve ben biribirimizi ifadesi kullanılıyor.

Luffy Buggy'yi sen ve ben birbirimizi ölümün kıyısına getirdik yahut sen beni ölümün kıyısına getirdin diye över mi sence.Yahut Smoker'ı?Ayrıca sen ve ben biribirimizi ifadesi kullanılıyor.
Roger'ı yenme amacıyla giden adam bunu hiçbir zaman başaramadıysa olaylar göründüğü gibi değil demekki.
Önceden de söyledim.Ölümün kıyısına getirmek illa Luffy vs Lucci dövüşü gibi olacak diye bir kural yok.Luffy'nin idam edilecek olması da ölümün kıyısıdır.Law'ın Smoker'ın elinden son anda kurtulması da.Bunların hepsi güç ile bağdaştırılamaz.Tam olarak bilemiyoruz neler olduğunu.O yüzden o laf birçok anlama gelebilir.

Fakat şunu biliyorum ki olaylara bizzat şahit olan Buggy Wb için Roger ile denk dövüşebilecek tek isim demiştir.Garp adından bahsetmedi hiç.

Garp Roger'a o kadar yakın güçteymiş, yıllar boyu Roger'ı takip etmiş.. Ama yine de Roger denizlerde at koşturmaya devam etmiş. Allah Allaaaaaaaaah. Nasıl bir yakınlık bu arkadaş! :rolleyes:

Roger'ı yenme amacıyla giden adam bunu hiçbir zaman başaramadıysa olaylar göründüğü gibi değil demekki.
Önceden de söyledim.Ölümün kıyısına getirmek illa Luffy vs Lucci dövüşü gibi olacak diye bir kural yok.Luffy'nin idam edilecek olması da ölümün kıyısıdır.Law'ın Smoker'ın elinden son anda kurtulması da.Bunların hepsi güç ile bağdaştırılamaz.Tam olarak bilemiyoruz neler olduğunu.O yüzden o laf birçok anlama gelebilir.

Fakat şunu biliyorum ki olaylara bizzat şahit olan Buggy Wb için Roger ile denk dövüşebilecek tek isim demiştir.Garp adından bahsetmedi hiç.
Beni niye takmadın. :(
Başka bir karakter olsa haklısın ama konuştuğumuz kişi Luffy'nin dedesi. Fos çıkma ihtimali yok Shounen bir seride.

Ryuuma yorumları artık baymaya başladı, şakanın da bi dozu var. :/

Karaktere olan nefretin olaylara objektif bakmanı engelliyor @Millennium Wizard
Garp'ın arkasından Roger'ı yakalayamazsın diyen kim?
Shiki daha hayatında Garp yumruğu mu yemiş ki onun lafıyla Garp'a değer biçelim.
Roger'ın kendi sözleri dururken hala ne diye oradan buradan kıvırmaya çalışıyorsunuz?
Al sana ben de senaryo yazayım: Roger aslında çok güçsüzdü, hiçbir halta yaramıyordu ve hep şans eseri kurtula kurtula, Rayleigh'in de gücüyle sonunda kk oldu. Buna ne diyebileceksin?
Ya da desem ki Garp her seferinde yanına sadece Bogart'ı alıp Roger'ın tüm tayfasına dalıyordu, sağ eliyle Rayleigh'i tutarken sol eliyle Roger ile vs atıyordu, Bogart da geri kalan tayfayı dövüyordu. sonrasında da sırf sıkıntıdan serbest bırakıyordu. Ne diyebilirsin?
Sevmediğini karakteri gömmek için şekilde şekle giriyorsunuz, yapmayın. Gün gibi ortada olan şeylere kılıf bulmakla uğraşmayın artık.

Roger kendi ağzından diyor Buggy de kimmiş :(

Orada ana konu Ace ve Wb korsanlarıydı, Garp dan bahsetmemesi normal. Korsan olarak denk dövüşeni kast etti diye çevireyim.

Shirahoshi. Kız Adaların 2-3 katı deniz krallarını ıslığıyla çağırıyor. Boru değil poseidon.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık