Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Dizi] One Piece (2023-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 151 66.5%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 76 33.5%

• Kullanılan toplam oy
    227
Netflix kalitesinde bir dizi için o kadar süre gerekir mi bilmiyorum. Pandemi falan araya girmese One Piece'nin çıkması da bu kadar sürmeyecekti. Bazı diziler geç 2. sezon onayı alıyor.

Sandman mesela. İptal edildiği düşünülüyordu sonradan 2. sezon onayı geldi. Öyle olmaz hemen onay alırsa aynı oyuncularla devam edilir bence.
Bilmiyorum bazı oyuncular yaş sinırında duruyor 3.sezona kim kalır merak ediyorum .Zoro şu an mesela Baby face duruyor 3.sezona bu arkadaş orjinal Zoro görünümüne kavuşur geceleğe yatırm bu oyuncu .Nami için emin değilum

Bilmiyorum bazı oyuncular yaş sinırında duruyor 3.sezona kim kalır merak ediyorum .Zoro şu an mesela Baby face duruyor 3.sezona bu arkadaş orjinal Zoro görünümüne kavuşur geceleğe yatırm bu oyuncu .Nami için emin değilum
Bir Nami sıkıntı bence. Ona da makyaj vs. hallederler tabi olursa 3. sezon.

Sadece yaş olayının orjinalden çok uzak olduğunu kabul etmek gerekiyor. Yaşı o civarda olan sadece İnaki Godoy var. Onun da yüzü Emily'den bile yaşlı duruyor : ))

Nami, Doğu Alman Gülle Takımından katılmış gibi duruyor. Hiç genç kız yoktu sanki. :)
Adı geçtiğinde çok daha gençti. Bir de daha da eski resimleri dönüyordu vs. Çok uygun gözüküyordu. Şuanda bile normal haliyle, tarzıyla katılsa çok daha uygun gözükürdü. Bu kadın dizilerde daha yaşlı çıkıyor nedense. Ya da yaşını daha çok gösteriyor diyelim : ))

Anime ilk 500 bölüm ve komple manganın hissiyatını hiçbir şey veremez. Anime manga zaten bizi gerçekliğin yavanlığından uzaklaştırıyor. Live action sıkıntılı bir konsept bu yüzden. Animedeki absürt güçleri, karakterleri kötü gozukmeden gerçeğe nasil uyarlayacaksin ki? Teknoloji daha o seviyede değil. Bu durum düşünüldüğünde gayet başarılı olmuş teaser. Ne bekliyordunuz ki, anime ilk 500 bolumle ayni zevkte mi olacaktı? Evet bazı sahneler veya efektler daha iyi olabilirdi fakat asıl önemli nokta kritik sahneleri iyi oynayabildiler mi? Nami luffy yardim et dediginde bize animedeki hissi gecirebilecek mi, luffy arlonga son vuruşu atarken absürt mu olacak yoksa, helal lan animedeki hissiyat mi diyeceğiz. Önemli noktalar buralar.

Caponların olayları abartma sanatının bir ürünü Luffy. İnaki de biraz akıl varsa 7/24 Japon youtuberları şovmenleri izlesin role girsin .Sentetik Sambacı Vinicius Junior gibi takılıyor yapıyor ama ruh yok .
Hani o şapşallığı hissettirmiyor otlağa çıkmış kuzu gibi takılıyor

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 31)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık