Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Dizi] One Piece (2023-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 151 67.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 74 32.9%

• Kullanılan toplam oy
    225
Bazı karakterlerin kişisel özelliklerinde değişiklik olabilir. Sanji mesela o kadar da sapık olmayacakmış. Bazı davranışları gerçek oyuncularla sempatik şekilde aktarmak zorlayabilir.
O zorunlu. Japon espri anlayışında belki komiktir ve anime olduğu için pek ciddiye almıyoruz. Ama Sanji'nin bazı hareketleri bildiğin cinsel taciz. Sürekli kadınlardan frikik almaya çalışması hep terslendiği halde sürekli flört etmeye devam etmesi falan. Hoş şeyler değil hiç.

Doğru kişiye baktıysam aman uzak dursun amaniiiiinnnn. Valentino Rossi'ye gitsin teklif Law ondan esinlenildi zaten sjshsj :dd. Ya da Alman bir futbolcu var Law fanı. O da olur. :D
Daha Law'la ilgili bir şey yok da. Matt Owens Law fanı. Dizi devam ederse baya benzeyecek birini seçerler muhtemelen.

Yukarıdakiler uçmuş, görmeyen varsa diye atıyorum:
Şu Shanks'i hafızamdan silmeliyim. Adam burada bırak Shanks'i kendisine bile benzemiyor dediğim gibi. Kızıl peruk takmış Messi bu

Son düzenleme:
Asyalıların kullandığı peruklar gibi emanet durmuyor en azından, hepsinden memnun olan nadir kişilerdenim sanırım 😄
Sanji'ninkine göz alıştı da

Shanks çok kötü duruyor. Şapkanın da etkisi var muhtemelen
Nami de bandanasız genelde çok kötü duruyor.

Buggy palyaço olduğu için normal duruyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık