Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Dizi] One Piece (2023-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 149 66.8%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 74 33.2%

• Kullanılan toplam oy
    223
Şu hesap tişörtlerde kullanmak için yapmış da diziden mi alıntıdır bilemedim çizim gibi duruyor. Diğer arama posterleri normal foto.
T-shirtten olduğunu sonradan gördüm ve hafif pişman oldum ya paylaştığıma. Umarım dizidendir. Yoksa anime bölümünden sonra bir de burada yanlış bilgi verdiysem, forumda hakkımdaki genel kanı şuraya doğru gidecek: :/

T-shirtten olduğunu sonradan gördüm ve hafif pişman oldum ya paylaştığıma. Umarım dizidendir. Yoksa anime bölümünden sonra bir de burada yanlış bilgi verdiysem, forumda hakkımdaki genel kanı şuraya doğru gidecek: :/
Lisanslı ürün yapıyor gibi duruyorlar. Öyleyse gerçek olma ihtimali yüksek. Gerçeği de çok farklı olmaz sadece renkli foto olur işte.
Hatalı bilgi sayılmaz.

Posterde Luffy olacak ve ödül 30m olacak : )) Daha yakışıklı çıkacak hali yok ya : ))

Çocuk Luffy gibi sevimli değil ama şapşallığı ve enerjisi tam Luffy bence bu açıdan yeterli.

Sızan görüntüleri sildiler geri. Linkler kırık.

Anlatıcı - Karayip Korsanlarında falan oynuyordu. Paraları yetmeyince sadece anlatıcı yapmışlar herhalde : ))

Shanks'i bırak adam kendisine bile benzemiyor. Kim la bu

Buggy her türlü iyi

Helmoppo

Yaşlı Garp - Koby - Helmoppo

Son düzenleme:

Anlatıcı - Karayip Korsanlarında falan oynuyordu. Paraları yetmeyince sadece anlatıcı yapmışlar herhalde : ))

Shanks'i bırak adam kendisine bile benzemiyor. Kim la bu

Buggy her türlü iyi

Helmoppo

Yaşlı Garp - Koby - Helmoppo

Hepsini sildiler muhtemelen. Çerezlerde şunlar kalmıştı.

Anlatıcı ses (Ian McShane ) Karayip Korsanları, John Wick, American Gods vs. adama rol vermek için paraları yetmeyince sadece sesini koymaya karar vermişler sanırım : ))

Hepsini sildiler muhtemelen. Çerezlerde şunlar kalmıştı.

Anlatıcı ses (Ian McShane ) Karayip Korsanları, John Wick, American Gods vs. adama rol vermek için paraları yetmeyince sadece sesini koymaya karar vermişler sanırım : ))

Arkadaş bu Helmeppo ve Coby nin sümsük bir şey olması gerekirken seçilen castlara bak… Helmeppo Sanji vari takılıyor. İnsan az tipsiz birilerini seçer… Bunu seçen adamlar Drogon u seçerken utanmadı o zaman…

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık